Kadrs no video
Reklāma

ASV prezidentam Donaldam Trampam un pirmajai lēdijai Melānijai Trampai atklāta inficēšanās ar jauno koronavīrusu Covid-19, 2. oktobrī tviterī pavēstījis Baltā nama saimnieks.

“Sāksam karantīnu un ārstēšanos. Kopā mēs ar to tiksim galā!” optimistisks ir Tramps.

Nedaudz agrāk Tramps paziņoja, ka viņš ievēros karantīnu, jo vienai no viņa padomniecēm konstatēta inficēšanās ar Covid-19.

Reklāma

Tikmēr Trampa personiskais ārsts Šons Konlijs neslēpj, ka prezidenta veselības stāvoklis esot “labs” un viņš, lai gan karantīnā, turpinās pildīt savus pienākumus.

Viņš piebildis, ka Tramps un Melānija jūtas labi un savu pašizolācijas periodu aizvadīšot Baltajā namā.

Baltais nams jau atcēlis piektdien paredzēto Trampa priekšvēlēšanas kampaņas mītiņu Floridā, kas ir viens no svarīgākajiem tā dēvētajiem svārstīgajiem štatiem.

Lai gan līdz 3.novembrī gaidāmajām vēlēšanām atlikušas tikai 32 dienas, Trampam, domājams, nāksies atcelt arī citus šonedēļ un nākamnedēļ paredzētos priekšvēlēšanu pasākumus.

Tramps iepriekš izteicies, ka jaunā koronavīrusa pandēmijā, kas prasījusi vairāk nekā 200 000 amerikāņu dzīvības, ASV ļaunākais jau ir aiz muguras. Viņš reti valkāja sejas masku, atzīmējot, ka viņam bieži tiek veikti Covid-19 testi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu