Reklāma

“Ford” uzražojis elektrisko pikapu ar 570 zirgspēkiem. “Šādu monstru palaist ielās nav droši – elektriskais Fiatiņš brauks, tu viņu nepamanīsi, un nekas tev nebūs – kad tev klusībā garām panesīsies gandrīz vai fūre – pārbīsies kā no nāves.

Pikapi ir mašīnas, kas radīti darbam mežā – “Ford Lightning” ar vienu uzlādi spēs nobraukt gandrīz 500 kilometrus. Tātad uz mežu varēs ne tikai aizbraukt, bet arī panēsāties, apmaldīties, atrast atpakaļceļu un vēl pie reizes malku nospert. Ja šāds auto darbotos nevis uz elektrības, bet uz tvaika, tas pa mežu varētu braukāt mūžīgi, jo tvaika motoru darbina ugunskurs un mežā koksnes pietiek.

Mūsu platuma grādos šāds auto lieti noderēs benzīna kontrabandistiem. Mašīna degvielu nerij, tātad būs vairāk, ko pārdot, un elektromotoram ir labs ātrums un uzrāviens, kas palīdzēs pa pierobežas mežiem aizmukt no “robiņiem”.

Reklāma

Elektroauto lielākais mīnuss ir brīži, kad beidzas baterijas – ar benzīna auto tu ar kanniņu rokās aizskrien līdz tuvākajam benzīntankam. Lai bez uzlādes stacijas uzlādētu elektromotoru, tev atliek vien sēdēt un gaidīt, kad tajā iespers zibens. Tāpēc Forda modelis arī saucas “Lightning” – jo agri vai vēlu tā īpašniekus šāds liktenis piemeklēs.

Kā kārtīgam zaporožecam vai Ferrari, šī fordiņa bagāžnieks atradīsies zem priekšējā “kapota”. Ja šādā bagāžniekā sabāž piepūšamās atrakcijas vai kaučukus, var droši nest nost stabus vai triekties sienā. Rīdziniekiem šī ekstra noderēs, lai droši nonestu jaunos ceļa stabiņus, lai tie nečakarē dzīvi.

Auto ir radīts kā konkurents “Tesla Cybertruck”, tikai Teslas pikaps izskatās pēc otrādi apgāztas ķerras, kamēr Fords – pēc parastas mašīnas.

Ar tik masīvu dampi jūs uz ceļa vienmēr jutīsieties kā karalis – jums priekšroku dos pat agresīvi busiņu vadītāji.

Jā, 4X4 pikaps ar automātu – ne tev nospolēt, ne uzgāzēt, ne pat parūcināt, jo auto taču elektrisks. “Ford Lightning” būs jaudīga mašīna, kuras ražotājs ir to kastrējis no visām jaudas piedāvātajām baudām. Vienīgais prieks būs palicis paraut uz kapota kādu, ko ienīsti, jo nav jāuztraucas, ka viņš tādējādi kaitēs motoram.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu