Kadrs no video
Reklāma

Reaģējot uz septiņus gadus vecā zēna bezjēdzīgo nāvi jūrā Kauguru pludmalē, ārsti atgādina, ka katra Latvijas bērna ciešanas ir ne vien viņa vecāku, bet arī aculiecinieku atbildība, vēsta LTV Ziņas.

Svešu bērnu nav! Ja pa ceļa malu, gar upi vai jūru mazs cilvēks iet viens pats, tad ikviena pieaugušā pienākums ir apstāties un noskaidrot, kur ir pieskatītājs. Bērna atstāšana novārtā šovasar bieži beidzas slimnīcā vai diemžēl pat ar nāvi.

Kā jau ziņots, Jūrmalā noslīcis septiņus gadus vecs bērns, kurš peldējies 130 metru attālumā no glābšanas stacijas Kauguros.

Reklāma

Nelaime notikusi pirmdien, 12. jūlijā, ap plkst.18.30. “Mēs visi sapratām, ka kaut kas nav tā, jo bija daudz mašīnu – “ātrā palīdzība”, glābēji, ugunsdzēsēju mašīna ar papildu laivu. Neviens neko nezināja. Nebija skaidrs, kas notiek,” pastāstīja notikušā aculieciniece Valērija Ovsjanika.

Tur jūrā slīka divi zēni – brāļi. Deviņus gadus veco zēnu pamanīja atpūtnieki un iznesa krastā. Bet atgriezties pēc viņa brāļa viņi nepaguva; tajā brīdī viņa meklējumos devās glābēji.

Notikuma vieta Kauguru pludmalē ir teju simt metru attālumā no glābšanas stacijas. Glābēju darbu apgrūtināja fakts, ka bērns jau kādu laiku atradās zem ūdens, tāpēc uzreiz neizdevās viņu pamanīt.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu