Kadrs no video
Reklāma

Ādamsons riktīgs kadrs – viņam nebija pielaides valsts noslēpumam, bet kā bijušajam čekistam viņam vienalga – iegūt informāciju, ko padot tālāk Krievijai, viņš māk arī tāpat, spriež “Stīvais Nemelo” komiķis Maksims Trivaškevičs.

Jānis Ādamsons ir latvietis, kuru 13. Saeimā ievēlēja no “Saskaņas” saraksta, un latvietis “Saskaņā” var tik augstu uzdienēties, tikai padodot krieviem valstiski svarīgu informāciju.

“Krievijā Jānis Ādamsons ir pazīstams ar vārdu Ivans Adamovičs. Šis KGB veterāns Putina cilvēkiem noziņoja par Austrumu robežas uzbūvi, Latvijas armijas attīstības plāniem un sabiedroto karaspēka izvietošanu Latvijā. Ja viņš šādu info būtu izpaudis par PSRS, kad pats strādāja čekā, viņu novāktu. Iebāšana aiz restēm vēl ir humāns sods,” prāto komiķis Maksims Trivaškevičs.

Reklāma

“Deviņdesmitajos Janka bija iekšlietu ministrs: pieņemu, ka jau tad hobija līmenī tirgoja ziņas, kuras parastiem mirstīgajiem redzēt nevajadzētu, bet

Saeimā aktīvi darbojās Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā!

Papildus Ādamsonam, aizturēti čalīši, kuri palīdzēja viņam šīs ziņas iegūt un padot tālāk. Krievijas pilsoni Genādiju Silonovu savāca Rīgas lidostā, kad šis jau gandrīz iekāpa biznesa klasē, lai no “Pribalķikas” uz mūžīgiem laikiem pazustu.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu