Kadrs no video
Reklāma

Ventspils vicemērs Guntis Blumbergs jau otro gadu vizinās apkārt pašvaldības policijai piederošajā Audi Q7.

“Jūs domājāt, ka policijai ir tikai Škodas un Subāri? Nekā nebija – Ventpilī muņikiem pieder arī Audi A8, ar kura palīdzību Lembergu katru nedēļu vadāja uz tiesas sēdēm. Ventiņu pašvaldības policijas svarīgākie uzdevumi: ķerstīt huligānus, izdzenāt bomžus un vadāt savu mēru uz Rīgas apgabaltiesu. Lembergs un Blumbergs (izklausās pēc vācu komiķu vai dziedātāju dueta) Lemberg und Blumberg, die zwei lettishe komediante,” ironizē komiķis Maksims Trivaškevičs.

Audi A8 ir no tām mašīnām, kuras izskatās labi, bet, tikai ieskatoties ciešāk, tu saproti, ka tas ir luksusklases auto – tieši piestāv Lembergam – viņš jau arī pēc slavas nedzenas, bet netīšām visu laiku sanāk.

Reklāma

Tikmēr Blumberga Q7 ir mašīna, kas mentu autoparkā iederas, jo tās bagāžnieks ir tik masīvs, ka mierīgi varētu uzņemt dažus aizturētos. Fakts, ka tas ir mazliet šaurāks nekā busiņš, situāciju pat uzlabo: paņemot ciet kādus antivakserus, viņiem nebūs daudz vietas, kur spirināties.

Kārtīgiem ventiņiem šādas masīvas mašīnas ir vajadzīgas, jo pilsētā visur ir bruģis, bet ar tādiem aparātiem tevi tas nekrata. Un, ja tev pietiek dūšas ņemt mentu mašīnas un izmantot kā savas privātās, tad tevi vispār nekas šajā pasaulē nekrata.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu