Reklāma

Kurās horoskopa zīmēs dzimušos šovasar gaida lielākā veiksme, paziņojuši vietnes “Slovofraza” astrologi.

Dvīņi

Dvīņus šovasar zvaigznes un planētas padarīs ļoti veiksmīgus mīlas jomā. Liela veiksme gaida šos cilvēkus, meklējot otro pusīti un flirtējot. Nakts spīdekļi ievērojami paaugstinās harismu un šo cilvēku šarmu, tāpēc viņi varēs iekārdināt jebkuru un jebkurā laikā.

Šai veiksmei būs arī otra puse. Pievilcība pretējā dzimuma acīs palīdzēs Dvīņiem biznesā un darbā.

Reklāma

Visiem, kuri ir aizņemti saskarsmē ar klientiem, darbs ritēs vienkārši lieliski. Daudzi Dvīņi varēs palielināt savus pārdošanas rezultātus un kopumā strādās rezultatīvi. Tas ir viņu laiks, tāpēc viņiem ir jārīkojas aktīvāk.

Jaunava

Jaunavu gaida ir liels veiksmes pieaugums finanšu jomā. Zvaigznes un planētas lielāko daļu vasaras būs veiksmīgā stāvoklī aktīvajam darbam, jaunu ienākumu avotu meklēšanai, biznesa atvēršanai. Veiksies arī tiem, kuri plānojuši lielus pirkumus.

Noteiktu daļu naudas ir vērts tērēt jauna tēla veidošanai. Svarīgi atjaunināt garderobi, iegādāties kādu aksesuāru. Zvaigznes pastiprinās jūtas, kas ari tāpat ir spēcīgas.

Svari

Svariem šovasar veiksies nedaudz vairāk nekā visiem citiem cilvēkiem. Vienīgais mīnuss ir veiksmes neprognozējamais raksturs. Pagaidām neesot zināms, kurā dzīves jomā Svarus gaisīs lielākie panākumi, bet nepamanīt tos nebūs iespējams!

Jāatpūšas un jāpeld pa straumi, nodarbojoties ar saviem iemīļotākajiem darbiem. Visums izlems, kad un kā palīdzēt. Iespējams, ka izgāšanās vienā sfērā kļūs par galvu reibinošu panākumu sākumu citā.

Piemēram, atlaišana no darba ļaus iepazīties ar interesantu cilvēku, kurš nākotnē varētu kļūt par otro pusīti. Neviens nezina, kā veiksme šovasar atnāks pie Svariem, bet iznākums noteikti būs labs.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Šīs sirdis tik viegli nesalauzt! Horoskopa zīmes, kas viegli pārdzīvo šķiršanos

Nosaukta horoskopa zīme, kuru neiespējami apmānīt!

Nosauktas dāsnākās horoskopa zīmes. Līderis pārsteidz visus!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu