Kadrs no video
Reklāma

Doņeckas apgabala glābēji Mihailovkas ciemā izglābuši kucēnu no iznīcinātas mājas drupām. Šajā reģionā šobrīd notiek Krievijas spēku koncentrēšana, iespējams, masīvam uzbrukumam.

Viņš un viņa 77 gadus vecais saimnieks tagad ir drošībā.

Kauja par Donbasu vēl nav sākusies, bet Krievijas karaspēks šajā Ukrainas reģionā atrodas piespiedu pauzē, sacīja Ukrainas Doneckas apgabala kara administrācijas vadītājs Pavlo Kirilenko.

Reklāma

“Viņi koncentrē spēkus. Mēs redzam, ka tie ir pārgrupēti un gatavi vienlaicīgiem masīviem uzbrukumiem ar visu vienību aktivizēšanu, kas ir iesaistītas šajā virzienā. To tur ir daudz,” intervijā medijam “RBK-Ukraina” sacīja gubernators.

Viņš gan arī norādīja, ka Krievijas karavīri ir demoralizēti, turklāt uzbrukumam nav labvēlīgu laika apstākļu.

“Starp citu, ir faktori, kas tur ienaidnieku piespiedu pauzē. Tie ir laika apstākļi, zināma darbību nesaskaņotība un atklāti paniski noskaņojumi,” skaidroja Kirilenko.

“Noskaņojums un kaujas gars pat Krievijas bruņoto spēku regulārajās daļās nav pienācīgā līmenī. Viņi komunicē savā starpā un saprot, kā beidzās viņu “zibenskarš” ar plāniem ieņemt galvaspilsētu dažu dienu laikā un kādi patiesībā ir viņu zaudējumi, un tie ir ļoti, ļoti būtiski, pat tādai lielai armijai, kāda tā ir Krievijai,” sacīja Kirilenko.
LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Krievu kara kuģis devies norādītajā virzienā. Raķetes trāpa kreiserim “Maskava”

“Stīvais Nemelo”: Žirionvskis tvīto par savu nāvi, Pudniks aizstāv Putinu, latviesi kruķī odometrus

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu