Foto - VP
Reklāma

Nedēļas nogalēs atkal būs jāievēro mājsēdes noteikumi. Aizvadītajās svētku brīvdienās kopumā komandantstundas laikā tika konstatēti 4,5 tūkstoši pārkāpumu, kas noformēti kā administratīvās lietvedības, šorīt “Rīta Panorāmā” pastāstīja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Valsts policija arī turpmāk, iesaistot visus nepieciešamos resursus, stingri kontrolēs mājsēdes ievērošanas prasību, arī raidījumā “Šodienas jautājums” apliecināja Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Reklāma

Lielbritānijā konstatētā koronavīrusa jaunā – lipīgākā paveida atklāšana Latvijā ir tikai laika jautājums. Tā LTV saka Biomedicīnas pētījumu centra vadītājs Jānis Kloviņš. Viņš arī neapstiprina Ogres slimnīcas vadītāja pausto, ka Latvijā jau esot pacienti, kas inficējušies ar jauno vīrusa versij

No 12. janvāra tiks paplašināts klātienē nopērkamo saimniecības preču klāsts. Klātienē varēs nopirkt arī zeķbikses, zeķes, cepures, cimdus, preces virsmu uzkopšanai, lāpstas, elektroierīces telpu apsildīšanai un citas preces.

No 15. janvāra ikvienam ieceļotājam Latvijā būs jāuzrāda apliecinājums par negatīvu Covid-19 testa rezultātu. Tāpat policija atgādina, ka pēc ieceļošanas no ārvalstīm ar augstu inficēšanās risku ir obligāti jāievēro center> dienu pašizolācija.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu