Reklāma

Kāds tic eņģeļiem, citi noliedz to eksistenci. Bet, iespējams, katrs cilvēks, dziļi sirdī saprot, ka ir augstākie spēki – nepieejamie zinātniskiem pētījumiem. Vērsieties pie viņiem grūtos brīžos. Sauciet un saņemsiet atbildi.

Izvēlieties eņģeli un uzziniet, kādos darbos tas jums palīdzēs. Dažreiz mēs tiekam galā ar problēmu patstāvīgi, dažreiz mums ir nepieciešama augstāku spēku palīdzība.

Izvēlieties vienu eņģeli no četriem un uzziniet, ko viņš jums ir gatavs palīdzēt!

1. eņģelis – miera un harmonijas eņģelis

Reklāma

Ja jūs raizējaties par kaut ko, jūs nevarat nomierināties. Ja jūs to izdarīsiet, jūsu mierīgā apziņa būs laba lieta. Jo harmonija jūsu dvēselē dos iespēju palīdzēt optimizēt visus resursus. Bet neaiciniet augstākos spēkus palīgā sīkumu dēļ. Citādi efekts būs vienreizējs.

Eņģelis 2 – darbspējas eņģelis

Nopietna palīdzība un aizsardzība labklājībai. Ja jūs darāt kaut ko vajadzīgu un lietderīgu, bet izjūtat grūtības – sauciet palīgā augstākos spēkus. Bez šaubām palīdzību saņemsiet. Bet nedariet to, ja varat visu izdarīt pats.

3. eņģelis – mīlestības eņģelis

Ja jūs sastrīdējaties ar kādu un jums pietrūkst šī cilvēka – aiciniet mīlas eņģeli atrisināt jūsu problēmu un palīdzēt jums. Bet neaizmirstiet, ka jūsu mīlestībai jābūt patiesai un tīrai. Nesauciet augstākos spēkus, lai palīdzētu apmierinātu iegribas – efekts var būt pretējs.

4. eņģelis – karojošais eņģelis

Ja jūs izjūtat uzbrukumus no ļauniem cilvēkiem vai jums ir kārdinājums, kas kaitē jūsu dvēseles tīrībai – sauciet augstākos spēkus stiprināt un pasargāt. Augstākie spēki jums palīdzēs nodrošināt labklājību un izveidot tādu dzīvi, par kuru sapņojat.

LASI ARĪ ŠOS TESTUS!

TESTS. IZVĒLIES SENO SIMBOLU UN UZZINI, KĀ GŪT PANĀKUMUS!

TESTS. IZVĒLIES VEIKSMES KAĶĪTI!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu