Reklāma

Kāda būs tava privātā dzīve turpmākajos trīs mēnešos – izvēlies kārti un uzzini jau tūlīt!

Pirmā kārts
Tevi gaida kaislīga mīlestība. Ja tev jau ir attiecības, var teikt, ka liktenis jūs savedis kopā, lai jūs kopā baudītu un dalītos kaislīgā mīlestībā. Tomēr kaislīga mīlestība var būt bīstama, tāpēc esi piesardzīgs!

Ja tev šobrīd nav attiecību, drīz satiksi savu otro pusīti. Tev jau tagad kāds patīk, vai ne? Tu nezini, kā atklāt sirdi? Vienkārši mēģini pateikt, ko jūti un domā. Rezultāti iepriecinās. Mēs apsolām!

Otrā kārts
Ja ar kādu tiecies, tev jābūt piesardzīgam, lai tavas attiecības plauktu un pāraugtu par kaut ko skaistu un brīnišķīgu. Ja velti daudz uzmanības attiecībām, tavi centieni noteikti nesīs augļus. Jums arī jāizvēlas piemērots laiks nopietnai sarunai, lai varētu saprast, kādā virzienā varētu attīstīties jūsu attiecības.

Reklāma

Ja joprojām esi viens, tev jābūt atvērtam jaunām romantiskām attiecībām. Galvenais, nesteidzini notikumus!

Trešā kārts
Tavas pašreizējās attiecības drīz mainīsies. Tev laiks izmēģināt attiecībās kaut ko jaunu!

Īpaši, ja nejūties ar tām īsti apmierināts, vērts padomāt par ko kaut jaunu, kas nāktu par labu jums abiem. Pievērs uzmanību jūsu galvenajām vajadzībām attiecībās. Tas palīdzēs pieņemt pareizus lēmumus!

Savukārt, ja tev kāds iepaticies, vienkārši esi pats/pati, un spēsi piesaistīt šī interesantā cilvēka uzmanību.

Ceturtā kārts
Kārts, kuru izvēlējies, norāda uz spēku un pastāvīgumu. Ja esi iemīlējies, tu vari būt pietiekami spēcīgs, lai strādātu ar savām attiecībām. Tomēr piesargies, jo varas apziņa attiecībās var likt otram cilvēkam justies nepilnvērtīgam, nelīdzsvarotam vai vienkārši nervozam.

Ja tevi kāds interesē, neuztraucies, drīz varēsi piesaistīt šī cilvēka uzmanību. Tomēr, ja gatavojies sākt rīkoties, pārliecinies, ka esi sapratis/sapratusi, kas tieši darāms!

Avots: “Esotericblog”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu