Reklāma

Katrs cilvēks ienāk šajā pasaulē ar savu uzdevumu. Un katram jānoiet pašam savs dzīves ceļš.

Lai vairāk par to uzzinātu, iztēlojies, ka tev sagribējies pastaigāties mežā. Tu nogāji nelielu gabaliņu un nonāci krustojumā. Ieskaties – katrs tālākais celiņš ir īpašs. Kurš vislabāk patīk tev?

Pirmā taka
Tu esi ļoti vienkāršs cilvēks, kuram nepatīk neko sarežģīt. Ja iespējams apiet nepatikšanas, tu ar prieku to darīsi. Tu centies dzīvot līdzsvaroti. Kādam tas šķitīs garlaicīgi, bet tev patīk. Grūtības tev gan nepatīk, bet tev vienmēr izdodas tās atrisināt.

Otrā taka
Tu esi ļoti drosmīgs cilvēks. Šķiet, tevi nebiedē nekas šajā pasaulē. Tev patīk pārbaudīt savus spēlus un “iet uz visu banku”. Un, kaut arī reizēm tavas avantūras beidzas ar izgāšanos, tu tāpēc nekrīti izmisumā. Tu droši stājies pretī grūtībām. Ar tevi nav bail iet izlūkos, Tieši tava drosme ir panākumu ķīla.

Reklāma

Trešā taka
Dzīve tev ir kā brīnumpasaka. Tu centies redzēt tajā pasakaino. Un tu to atrodi.

Skaudrā realitāte reizēm tevi ievaino un izsit no segliem, tomēr tu centies nekrist izmisumā.

Jā, ar grūtībām tev nav viegli tikt galā, bet vienmēr atrodas kāds, kurš tev palīdz. Tu pasaulei dāvā prieku un skaistumu.

Ceturtā taka
Tu esi īsts reālists. Tu vienmēr centies izvēlēties īsāko ceļu uz mērķi. Bet tas ne vienmēr ir arī vienkāršakais. Tu īsti nebaidies no grūtībām, drīzāk tās tevi kaitina, jo tev nākas to risināšanai tērēt laiku, ko varētu veltīt patīkamākām nodarbēm.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu