Reklāma

Ikdienas steigā, kad esam aizņemti darbā un ar mājas rūpēm, pievērst uzmanību debesu spīdekļiem neatliek laika. Cita lieta atvaļinājums (vai vismaz brīvdienas) – īstākais laiks uzņemt to enerģiju, lai tās pietiktu vismaz līdz jaunam pavasarim.

Saule
Saules stari rosina vielmaiņu un pastiprināti piesātina asinis ar skābekli, kas savukārt uzlabo šūnu apgādi ar barības vielām, rezultātā mēs jūtamies mundri un aktīvi.

Turklāt saules ultravioletie stari paaugstina dabisko antidepresantu endorfīnu sintēzi organismā, un cilvēks pat bez acīm redzama iemesla (pat neņemot vērā ikdienas problēmas) jūtas apmierināts un laimīgs. Daudzi pat nenojauš, ka tieši šis ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mums tik ļoti patīk atpūta saulainā pludmalē pie ūdeņiem.

Vēl viens veids, kā piesātināt organismu ar saules enerģiju, – ēst svaigas ogas, un jo vairāk – jo labāk. Ogas nogatavojas saules gaismā, un vitamīni tajās ir savienojumā ar dažādām bioloģiski aktīvām vielām, kuru ne žāvētos, ne saldētos augļos nav.

Reklāma

Mēness
Mēness ir sieviešu aizbildnis. Pēc fen šui, sievietes stihija ir ūdens, tāpēc mēness pievilkšanas spēks, kas izraisa paisumus un bēgumus, uz sievieti iedarbojas tāpat kā uz jūrām un okeāniem.

Sievietes klasiskais hormonālais cikls ilgst 28 dienas – tieši tikpat, cik Mēness mēnesis. Arī sievietes garastāvoklis nereti atkarīgs no nakts spīdekļa: augoša mēness fāzē daiļā dzimuma pārstāves ir domīgākas un nopietnas, pilnmēness laikā – enerģijas pilnas, romantiskas, noslēpumainas (ne vienai vien mēdz būt pat viedi sapņi), bet dilstošā mēnesī – lietišķas un aktīvas.

Mistiķi uzskata, ka mēness gaisma labvēlīgi iedarbojas uz sievietes veselību. Uzskata, ka tā dziedē sieviešu kaites, saasina intuīciju un padara pievilcīgas vīriešu acīs. Vasara ir vienīgais gadalaiks, kad, neriskējot saaukstēties, var izbaudīt mēness dušas fantastisko iedarbību. Siltā un skaidrā pilnmēness naktī minimālā apģērbā var iziet jūras krastā, uz balkona vai vienkārši nostāties pie pilnībā atvērta loga un ļauties mēness gaismai.

Jāatbrīvojas no visām domām, jāiztēlojas, kā mēness perlamutra blāzma piepilda ķermeni un tas kļūst viegls, tīrs un starojošs – gluži kā kalnu kristāls. Visas rūpes un raizes šajā gaismā izkūst un izgaist kā dūmi… Lai saņemtu šo mēness sniegto iedarbību, pilnīgi pietiek ar 10 minūtes ilgu “seansu”.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu