Reklāma

“Tuvojas skolēnu brīvdienas un arī tradicionālie braucieni uz Itāliju slēpot, tāpēc jāatgādina, ka sarkanie punkti Itālijā ir Lombardijas reģions un arī vietas, kas mums uzreiz nesaistās ar Itāliju.

Ja cilvēki tomēr domā braukt slēpot, kas nav aizliegts, jāievēro, ka ir reģioni, kuros ir aizliegts iebraukt, tie ministrijā ir zināmi un es ieteiktu katram, kam ir iegādātas biļetes uz kādu no Itālijas pilsētām, vispirms sazināties ar kūrortu, paskatīties kartē, kur tas atrodas,” tā situāciju Itālijā saistībā ar COVID – 19, RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu”, raksturoja Latvijas vēstniece Itālijā Solvita Āboltiņa.

Atbilstoši aktuālajai informācijai saistībā ar koronavīrusa (COVID-19) izplatību pasaulē atjaunoti ceļojuma brīdinājumi vairākām valstīm: Spānija, Francija, Vācija, Apvienotā Karaliste, Itālija, Gruzija, Izraēla un Turcija. Ārlietu ministrija iesaka visiem ceļotājiem būt piesardzīgiem un rūpīgi izvērtēt konkrētā ceļojuma nepieciešamību. Ceļotājiem pašiem ir jāpieņem atbildīgs lēmums, vai apmeklēt konkrētas valstis.

Reklāma

Ārlietu ministrija aicina iepazīties ar valstu sarakstu ministrijas mājaslapā, kas tiek atjaunots saskaņā ar aktuālo informāciju.Lūdzam rūpīgi iepazīties ar Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā ievietoto informāciju par koronavīrusu un ieteikumiem profilakses pasākumiem. Ja Jums ir nepieciešama konsulārā palīdzība, zvaniet uz Konsulārā departamenta tālruni ārkārtas situācijām: +371 26 33 77 11, vai rakstiet e-pastu uz palidziba@mfa.gov.lv.

Dodoties uz ārzemēm, Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments iesaka reģistrēties Konsulārajā reģistrā, viedtālrunī lejuplādēt Ārlietu ministrijas lietotni “Ceļo droši”, kā arī sekot Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta Facebook kontam: www.facebook.com/celodrosi.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu