Kadrs no video
Reklāma

Atsaukšanās uz “Latvijas Šlāgerkanālā” ieraudzītu iepazīšanās sludinājumu bēdīgi beigusies vidzemniekam Andrim. Lai gan sākumā randiņš noritējis gana veiksmīgi, un dāma, kura pati sevi dēvēja par Evitu, pie Andra pavadījusi pat trīs dienas, sievietei dodoties prom, vīrietis atskārtis, ka apzagts. Par Andra nedienām ziņo TV3 raidījums “Degpunktā”.

Kādu dienu Andris no Kocēniem sēdēja pie ieslēgta televizora un klausījās savu iemīļoto “Latvijas Šlāgerkanālu”, līdz ieraudzīja intriģējošu tekstu sludinājumu sadaļā. Sieviete vārdā Evita norādīja savu telefona numuru un izteica vēlmi iepazīties ar brīvu vīrieti. Ieinteresētais Andris dāmai piezvanīja.

Vīrietis, sazinājies ar Evitu, jautājis, kā viņa izskatās. Sieviete atbildējusi, ka viņai ir “sava odziņa” – lieli gurni.

Reklāma

Nepagāja ilgs brīdis, līdz Andris aicināja Evitu pie sevis paciemoties. Dāma pie viņa uz Kocēniem atbraukusi ar diviem maisiem rokās un bērnu pie sāniem. Abi iedzēruši kafiju, vēlāk šampanieti. Kad tas beidzies, pieaugušie ķērās pie alus pudelēm, kamēr septiņām gadus vecā meitenīte spēlējusies ar Andra kaķi un rotaļlietām, ziņo “Degpunktā”.

Kad sieviete aizgājusi, Andris nolēmis pārbaudīt, vai jakas kabatā atstātā nauda tur joprojām ir. Pārbaudot sapratis, ka nauda pazudusi. Vīrietis steidzies uz mājas otro stāvu pārbaudīt meitas dzīvokli, kur skapīšos stāvēja vērtīgas rotaslietas. Visas mantas teju 5 000 eiro vērtībā bija izgaisušas.

Vīrietis nekavējoties sazinājās ar policiju, kas uzsāka meklēšanu. “Policija autobusā noķēra,” notikumus atstāsta Andris, “Izcēla ārā viņu ceļā uz Rīgu.” Likumsargi pie sievietes atrada Andra mantas, to skaitā pulksteņus. Divus viņa bija paguvusi nodot Valmieras lombardā.

Izrādās, jau gadiem ilgi sieviete maldina pretējā dzimuma pārstāvjus, viņus pavedinot un pēc tam izmānot naudu. Andris nepatīkamo incidentu ļoti pārdzīvo un aicina citus cilvēkus neuzķerties uz šādām lamatām.

“Profesionāle, riktīgs krāpnieks, afēriste kārtīga,” satikto Evitu raksturo apkrāptais vīrietis. “Es pirmo reizi šitā “iekritu”. Esmu zvanījis vairākām dāmām. Pirmo reizi man šāds gadījums. Ar sludinājumiem ļoti jāuzmanās, jādomā līdzi, ko dara. Nevar tā paļauties.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu