Ekrānuzņēmums no Twitter
Reklāma

Braucot pa Kramatorskas ielām Ukrainā, brīvprātīgais Nets Mūks ieraudzīja kaut ko tādu, kas viņu pārsteidza līdz sirds dziļumiem.

Pāri ietvei pilnīgi vienlaidus rindā stāvēja grupa bez saimnieka palikušu suņu, kuri visi pacietīgi gaidīja savu kārtu, lai paēstu no mājdzīvnieku barotavas, ko N. Mūks iepriekšējā dienā bija palīdzējis uzstādīt.

“Nekad neko tādu neesmu redzējis,” Mūks rakstīja tviterī.

ReklāmaMūks ir aktīvi iesaistījies centienos atbalstīt Ukrainas mājdzīvniekus, kuri zaudējuši savas mājas Krievijas iebrukuma laikā – saskaņā ar BBC datiem uz kaimiņvalstīm devušies vairāk nekā pieci miljoni cilvēku, bet vairāk nekā septiņi miljoni pārvietojušies savas valsts robežās.

“Mēs esam novērojuši milzīgu vajadzību pēc atbalsta dzīvniekiem,” Mūks sacīja resursam The Dodo. “Suņiem un kaķiem, kuriem agrāk bija mājas, šobrīd grūti izdzīvot un atrast pāriku.”

Palīdzēt jau ir sākuši neskaitāmi brīvprātīgie. Taču vajadzība pēc naudas un resursiem turpina pieaugt.

“Atbrīvotajās teritorijās ļoti trūkst pārtikas, kā arī veterinārārstu un mājdzīvnieku evakuācijas iespēju no frontes līnijas,” citā Tvitera ierakstā uzsvēra Mūks. “Brīvprātīgie riskē ar dzīvību, glābjot kaķus un suņus.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu