Foto - Pixabay
Reklāma

Savas pastāvēšanas pirmo gadu tūkstoti medicīna bija neatņemama maģijas sastāvdaļa. Vēlāk, nošķirta no okultisma, tā ātri visu aizmirsa un, pavērsusies uz pretējo pusi, pievērsās materiālismam.

Taču ne tikai ezoterika, bet arī kristietība atzīst, ka starp to vai citu slimību un cilvēka negatīvajām īpašībām pastāv kāda neredzama saite. Jebkura slimība, pirms caur sāpēm piesaka sevi fiziskajā ķermenī, vispirms kā grēks skar dvēseli.

Kā izsakās okultisti – vispirms saslimst cilvēka smalkais ķermenis, un tikai pēc tam parādās fiziskie simptomi. Īsāk sakot, jebkura slimība ir briesmu signāls, taču ne tik daudz miesai, cik dvēselei. Jo nopietnāka slimība, jo nopietnākas ir briesmas, kas skārušas cilvēka garu, jo lielāks arī pamats sākt ārstēt sākotnējos cēloņus, nevis sekas.

Vai iespējams pašam izanalizēt savas slimības? Izanalizēt savu raksturu un atbrīvoties no noslieces uz to vai citu slimību?

Reklāma

Protams. Bet tikai tādā gadījumā, ja pietiek izturības un gribasspēka paskatīties uz sevi objektīvi un godīgi pateikt:
“Jā, tāda īpašība un netikums man tiešām piemīt.” Vai arī godīgi atzīt, ka rīcība bijusi negodīga, ir vērptas kādas intrigas vai cilvēks bijis skaudīgs. Taču ar godīgu atzīšanos ir par maz. Ļoti svarīgi pret atklāto trūkumu vai netikumu izturēties nopietni un censties no tā atbrīvoties un kopā ar to arī no mokošās hroniskās kaites.

Kuras ir tās slimības, kuru pirmcēloņi meklējami cilvēka dvēselē?

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu