Publicitātes foto
Reklāma

Līdz ar iedzīvotāju pirktspējas palielināšanos, auto cienītāji vairāk interesējas par elektro- un hibrīdauto un iespējām tos iegādāties līzingā.

PrivatBank pēdējā gada laikā ir palīdzējusi piepildīt daudzu klientu sapni – iegādāties elektromobili. Banka ir izsniegusi līzingu un patēriņa kredītu transporta iegādei dažādu marku elektromobiļiem – BMW, Volkswagen VW e-up un hibrīdautomobiļiem.

Interese aug par otrreizējā tirgū nopērkamajiem elektromobiļiem gan zemo līzinga procentu iespaidā, gan šo auto pieejamo cenu dēļ, saka Edgars Jērāns, Līzinga departamenta vadītājs. Elektroauto neapšaubāma un nenoliedzama priekšrocība ir ekonomisks izdevīgums, jo dārgās degvielas vietā tiek izmantota elektroenerģija, kas ir lētāka nekā degviela.

Protams, elektrisko transportlīdzekļu potenciālie īpašnieki pievērš uzmanību iespējai saudzēt vidi. Elektro transportlīdzekļa izmantošana ir solis tuvāk zaļākam dzīvesveidam.

Reklāma

Izvēlēties elektroauto starp daudziem citiem auto veicina dažādas privilēģijas. Pirmkārt, iespēja bez maksas atstāt automašīnu Rīgas domei piederošajās autostāvvietās, kā arī citviet Latvijā. Jūrmalā ar elektroauto var iebraukt, nemaksājot par iebraukšanas caurlaidi. Otrkārt, ir atļauts braukt pa joslām, kuras ir paredzētas sabiedriskā transporta satiksmei. Treškārt, privātpersonām nav jāmaksā ekspluatācijas (ceļa) nodoklis par elektroauto. Par automašīnu, kuru ir reģistrējis uzņēmums, transporta nodoklis ir tikai 10 eiro.

Hibrīdauto piesaista klientus ar ekonomisku ekspluatāciju un laika taupīšanu, jo retāk ir jāiegriežas uzpildes stacijās. Protams, jāuzsver, ka hibrīdauto ir videi draudzīgs auto un mazāk nekā tradicionālās automašīnas kaitē ekosistēmai.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu