Foto - Pixabay
Reklāma

Divpadsmit Zodiaka zīmes atbilst 12 veidu aurām, kurās iekšējās enerģijas sadalītas ļoti dažādi. Katram cilvēkam, kas dzimis tajā vai citā zodiaka zīmē, ir sava stiprā un vājā puse, bet katrai zodiaka zīmei ir savi stiprie un vājie orgāni. Kā liecina bioenerģētiskie pētījumi, atsevišķu orgānu vājums atkarīgs no to enerģētisko svārstību frekvences samazināšanās.

Neatkarīgi no tā, vai cilvēks apzinās vai neapzinās savu piederību Visumam, mēs visi kopš dzimšanas brīža esam tā neatņemama daļiņa. Nākot pasaulē, cilvēka aura savienojas ar Zemes auru, rezultātā rodas jauni spēki, kas nosaka cilvēka raksturu, izskatu un likteni.

Reklāma

22. decembris–21. janvāris – pavājināta asinsvadu sistēma.
21. janvāris–20. februāris – pavājināta nieru darbība.
20. februāris–20. marts – pavājināts urīnpūslis.
21. marts–21. aprīlis – pavājināta tievās zarnas darbība.
21. aprīlis–22. maijs – pavājināta sirds.
22. maijs–22. jūnijs – pavājināta liesa un aizkuņģa dziedzeris.
23. jūnijs–23. jūlijs – pavājināts kuņģis.
24. jūlijs–23. augusts – pavājināta resnā zarna.
24. augusts–24. septembris – pavājināta plaušu darbība.
25. septembris–23. oktobris – pavājinātas aknas.
24. oktobris–23. novembris – pavājināts žultspūslis.
24. novembris–21. decembris – pavājināta endokrīnā sistēma.

Astroloģijā, kas ir viena no vissenākajām zinātnēm, katrs no šiem periodiem atbilst attiecīgai zodiaka zīmei. Un katrai no zīmēm ir sava neatkārtojamā krāsu gamma, kas dominē tā enerģētiskajā laukā. Tas nebūt nenozīmē, ka visiem, kas dzimuši vienā un tajā pašā zodiakā zīmē, auras ir vienādas: katrs cilvēks ir individuāls, un sava ietekme ir arī viņa vecāku aurai. Būtība ir tā, ka katrai zodiaka zīmei ir savas prevalējošās krāsas. Piederība kādai zīmei un šīs zīmes kopīgā krāsu gamma nenozīmē, ka cilvēka aurā nedrīkst būt krāsu izmaiņas un novirzes. Katra cilvēka aura sastāv no septiņām varavīksnes krāsām, tikai kopējais tonis katram ir savs.

Auna zīmes aurā dominē sarkanie un oranžie toņi.
Vērša zīmes aurā – oranžie un dzeltenie toņi.
Dvīņu zīmes aurā krasi izceļas gaišzilais tonis.
Vēža zīmes aurā dominē smaragdzaļais tonis.
Lauvas zīmes aurā – zeltītie toņi.
Jaunavas zīmes aurā – zaļie toņi.
Svaru zīmes aurā – indigo nokrāsas.
Skorpiona zīmes aurā prevalē zaļie un sarkanie toņi.
Strēlnieka zīmes aurā – sarkanā, zilā un zaļā sajaukums.
Mežāža zīmes aurā praktiski vienādās daļās sajaukti sarkanie, indigo un dzeltenie toņi.
Ūdensvīra zīmes aurā – violetais, zaļais un zilais.
Zivju zīmes aurā – zaļo un zilo toņu sajaukums.

Bioenerģētiķi uzskata, ka visu slimību pirmcēlonis ir cilvēka ķermeņa iekšējo orgānu svārstību frekvences samazināšanās. Mūsdienās jau zināms (un arī zinātniski pierādīts), ka caur mūsu ķermeni plūst neredzama enerģija, ko pieņemts saukt par bioenerģiju. Tāpat zināms, ka atsevišķu orgānu veselība ir cieši saistīta ar šīs bioenerģijas daudzumu un kvalitāti.

Veseliem orgāniem raksturīga gaišāka un daudz augstākas frekvences enerģija, bet slimie ir piepildīti ar tumšu un zemu enerģiju. Te arī ir tie tumšie spēki, kas senajās reliģijās minēti kā visu cilvēku ļaunumu sakne jeb pirmcēlonis.
Paaugstinot enerģētisko svārstību frekvenci, attiecīgajam novājinātajam orgānam pakāpeniski var mazināt noslieci uz slimībām un ar laiku vispār no tām atbrīvoties.

Viena no interesantākajām enerģētisko svārstību frekvences paaugstināšanas metodēm ir krāsu terapija. Šī metode pieejama visiem, neprasa nopietnu sagatavotību un neatņem daudz laika. Dinšahs Gadiali rakstījis: “Gaismas un krāsas iedarbības būtība nav tās asimilācijā, bet gan apstāklī, ka šie faktori iejaucas fiziskā pavadoņa jeb auras emanācijā. Šo pastiprināšanas principu varētu nosaukt arī par rezonanses principu – kā fizikā.”

Vienkāršāk sakot, krāsu terapijas iedarbība pamatojas uz rezonanses principiem. Kad dažādiem objektiem kaut kādas īpašības sakrīt, katram no tiem šīs īpašības pastiprinās. Katra cilvēka aurā ir visas septiņas varavīksnes krāsas. Tāpēc, apstarojot organismu ar kādu vienu krāsu, šīs krāsas intensitāte aurā tiek palielināta. Tas arī ir krāsu terapijas lielākais noslēpums.

Atsevišķu orgānu vai orgānu grupas zema svārstību frekvence ir krāsu līdzsvara trūkums ķermenim. To var novērst, palielinot organismam nepieciešamo krāsu. Piemēram, ja aurā pietrūkst zilās krāsas (par ko liecina biežas kakla slimības), nepieciešama zilas krāsas lampa, kas vakarā jāieslēdz istabā, kurā atrodamies. Tas arī ir galvenais krāsu terapijas princips.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu