Publicitātes foto
Reklāma

Kādas meitenes pagaidu darbs smalkā atpūtas vietā beidzies ar skaļu traci soctīklos – kad viņa pieprasījusi samaksāt nopelnīto naudu, “Jonathan SPA Estate” direktore viņai rupji parādījusi durvis. Par to nelegāli – bez darba līguma – nodarbinātā meitene pasūrojusies soctīklos, izraisot skaļu un vārdu ziņā neizvēlīgu diskusiju, kas nokļuvusi pat raidījuma “Bez Tabu” uzmanības lokā.

Kad darbiniece vēlējusies saņemt samaksu par darbu, uz pieprasījumu iestādes direktore reaģējusi ar rupjībām un izlikšanos, ka jaunā meitene nemaz nav strādājusi uzņēmumā, liecina bijušās darbinieces uzrādītās sarakstes ar ”Jonathan SPA Estate”.

Reklāma

Ekskluzīvajā Amatciemā, netālu no Cēsīm, 17 gadus vecā meitene bez darba līguma strādājusi no 17. septembra līdz 24. oktobrim. Darba gaitas pārtraukusi, jo vairs neesot vēlējusies strādāt nelegāli, turklāt darba apstākļi neesot bijuši no labākajiem.

Jaunā meitene uzrāda saraksti ar ”Jonathan SPA Estate” direktori. Tajā viņa pieprasīja nopelnīto naudu. Sarakstē pusaudze piekodināja: ja nesamaksās visu nopelnīto naudu, sūdzēsies uzraugošajās iestādēs par nelegālu nepilngadīgas personas nodarbināšanu. Savukārt priekšniece nodarbināšanu bez līguma sarakstē ar jauno meiteni centās izmantot savā labā.

Turpinājumā lasāmas dažas ”Jonathan SPA Estate” direktores atbildes:

“Es nenesu nekādu juridisku un finansiālu atbildību. Ej nah*j ar saviem draudiem!”

”Neviens no darbiniekiem tevi nav redzējis un nepazīst.”

”Ej, sūdzies visur! Man poh*j!”

Pēc tam, kad Santa par darba pieredzi ”Jonathan SPA Estate” pastāstīja citiem sociālā tīkla lietotājiem, priekšniecība apmaiņā pret ierakstu dzēšanu samaksāja bijušajai darbiniecei nopelnīto naudu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu