Kadrs no video
Reklāma

“Jāsatraucas ir tiem tautiešiem, kuri nav reģistrējušies oficiālajā Lielbritānijas iekšlietu ministrijas mājaslapā. Diemžēl, pirms nedēļas mums bija ziņas, ka no aptuveni 117 tūkstošiem tautiešu tikai trešā daļa to ir izdarījuši.Ja būs šis bezvienošanās “Brexit” un, ja nebūs šīs reģistrācijas, tad mūsu tautiešiem varētu būt problēmas un tad mēs nevarēsim vairs palīdzēt. Tiem, kas to ir izdarījuši, problēmām nevajadzētu būt,” tā RīgaTV 24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).

Reklāma

Rinkēvičs arī norādīja, ka Lielbritānijas un Latvijas valdības ir sniegušas pietiekami daudz informācijas un tāpēc informācijas nesniegšana šajā gadījumā neesot problēma.

“Šeit vairāk ir tas latviskās dzīvesziņas elements – gan jau! Galvenā problēma ir kūtrums un neizpratne par to, ka formāli referendums bija pirms trīs gadiem un, ja šo trīs gadu laikā nekas nav noticis, tad nākamos 30 gados arī nekas nenotiks,” sacīja ministrs.

Ministrs arī norādīja, ka varbūt arī nekas nenotiks, bet tas esot kā ar apdrošināšanu – varbūt ir varbūt nav, bet Lielbritānijas valdības aicinājumu viņš ieteiktu izpildīt un darīt to maksimāli ātri.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu