Foto - twitter.com/jurchiksragana
Reklāma

Kopš pagājušās 4.janvāra sākušās asas diskusijas saistībā ar hokeja komandas “Rīgas Dinamo” Fanu tēlu Raganu Jurčiku. Hokeja kluba vadība ir strikta – Raganas tēls klubam nes neveiksmi, tādēļ Jurijs Pētersons raganas maskā vairs nedrīkst apmeklēt spēli. Savukārt fani sākuši protestēt, spēles laikā pametot fanu sektoru un spēles vērojot ievērojami klusāk.

“Rīgas Dinamo” vadība kārtējo reizi pārsteigusi fanus ne tajā labākajā veidā. Kluba vadība paziņojusi, ka pie kluba neveiksmēm šajā jubilejas sezonā esot vainojams Raganas Jurčika tēls – tas nesot klubam neveiksmi, tādēļ Jurijs Pētersons vairs nedrīkstot apmeklēt kluba spēles iepriekš minētā tēla maskā. Viņi savā lēmumā ir strikti un no tā atkāpties negrasās.

Ņemot vērā, ka tēls ir pazīstams arī ārpus Latvijas robežām un vienmēr radījis pozitīvu gaisotni spēļu laikā un izklaidējot spēļu apmeklētājus arī starplaikos, pēdējā hokeja kluba spēlē fani aizsākuši protesta akciju. Spēli starp rīdziniekiem un Soču komandu fanu sektorā vēroja tikai retais. Lielākā daļa fanu bija ieņēmuši vietas trešajā stāvā un spēles laikā bija neierasti klusi, tādējādi protestējot pret kluba vadības pieņemto lēmumu un cerot, ka šāda veida atbalsts palīdzēs Jurčikam pilnvērtīgi atgriezties Arēnā – ne tikai mierīgi sēdēt skatītāju pūlī, bet arī brīvi pārvietoties par to.

Reklāma

Arī totalizatora “Betsafe” bukmeikeri aktīvi seko līdzi notikumiem un prognozē, ka hokeja kluba administrācija nemainīs savu nostāju un pastāv 80% iespējamība, ka Ragana Jurčiks vairs nevarēs pilnvērtīgi apmeklēt šīs sezonas hokeja kluba spēles.

Jau iepriekš “Rīgas Dinamo” vadība izcēlusies ar savdabīgiem lēmumiem ar kuriem nav mierā kluba fani. 2017.gada jūlijā žurnālistu Armandu Puči atstādināja no MTG TV Latvija veidotā raidījuma “Sporta studija” vadītāja amata.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu