Reklāma

“Jaguar Land Rover” zīmolu pārstāvis “Inchcape Motors Latvia” 30. jūlijā plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus iepazīstināja ar jauno autocentru, kas ir lielākais ekskluzīvais “Jaguar Land Rover” autocentrs Baltijā, informē tā vadība, piebilstot, ka šīs nedēļas sākumā apskatāmas īpaši ekskluzīvas automašīnas.

Atklāšanā bija ekskluzīva iespēja novērtēt un iegādāties “Jaguar XE SV Project 8 un atjaunoto “Land Rover Discovery Sport”, kuru varēs aplūkot līdz 2. augustam. Tāpat tuvākajā laikā tiks uzstādīta mūsdienīga “Jaguar Land Rover” autocentra elektrouzlādes stacija, kas iezīmē autoindustrijas nākotnes perspektīvas.

“Projekts noritēja gandrīz trīs gadus. Šajā procesā esmu pateicīgs visām iesaistītajām pusēm, būvkonsultantam Jānim Kūmam, arhitektu biroja “Tectum” arhitektam Uldim Bērziņam un, protams, būvuzņēmuma “Bukoteks” pārstāvjiem projekta realizācijā,” stāsta “Inchcape” Ziemeļeiropas un Krievijas Reģiona Mazumtirdzniecības rīkotājdirektors Sanktpēterburgā un Ziemeļeiropas valstīs Timofejs Gerasjkins.

Jaunā autocentra kopējā platība ir 3000 kvadrātmetri, tostarp 650 kvadrātmetrus plašā ekspozīcijā atrodas septiņas jaunas Jaguar un septiņas jaunas “Land Rover” automašīnas. Izveidots serviss ar iespēju vienlaicīgi apkalpot 11 automašīnas. Pieejami arī pārbaudīti mazlietoti “Jaguar Approved” un “Land Rover Approved” automobiļi. Mazlietotu automobiļu pircēji saņem tāda paša līmeņa servisu kā izvēloties jaunu auto.

Reklāma

Jaunais “Project 8” sedans
Jaguar Land Rover Special Vehicle Operations” (SVO) prezentē “Jaguar” visu laiku jaudīgāko sedanu. Jaunais “Jaguar XE SV Project 8” ir ekskluzīva, pilnpiedziņas automašīna ar 600 zirgspēku V8 kompresordzinēju. Tas apvienojumā ar pilnpiedziņu dod iespēju iegūt superauto ātrumu no 0 līdz 60 jūdzēm jeb 96 kilometriem stundā vien 3,3 sekundēs.

Project 8 ir pirmais Jaguar markas automobilis, kuram starp braukšanas režīmiem iekļauts arī “Track Mode” – iestatījumu kopums, kas automobiļa stūres sistēmu, stabilitātes kontroli, dzinēja atsaucību pielāgo sacīkšu trases īpatnībām un vadītāja vajadzībām. Visā pasaulē pieejami tikai 300 šādi auto.

“Jaguar” autosalons Rīgā – lielākais Baltijā
Pilnveidotais “Discovery Sport”
Pilnveidotais, kompaktais augstākās klases pilsētas “krosoveris Discovery Sport” ir kļuvis vēl efektīvāks, tehnoloģiski progresīvāks un praktiskāks.

Universālajā, plašajā un klusajā piecu sēdvietu (ar papildus ierīkojamām divām sēdvietām) salonā atradīsit pilnībā atjaunotu infoizklaides saskarni, jaunākās sakaru sistēmas un iespēju konfigurēt sēdvietas 24 kombinācijās. Bez parastā dzinēja automašīnā ierīkots arī 48 voltu jaudas hibrīddzinējs (MHEV), lai palīdzētu samazināt emisijas un degvielas patēriņu.

Proporcijas ir optimāli sabalansētas, lai ar jauniem zīmolam raksturīgajiem LED priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kā arī jaunām priekšējām restītēm un bamperiem radītu vēl ievērojamāku automašīnas vizuālo tēlu.

“Inchcape” ir globāls izplatītājs un mazumtirgotājs, līderis “premium” un luksus auto un moto segmentā ar vairāk nekā 170 gadu pieredzi starptautiskajos tirgos. Uzņēmums darbojas 32 pasaules valstīs, tā akcijas kotējas Londonas biržā un ir iekļauts tās FTSE 250 sarakstā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu