Reklāma

Pavasaris liek aizdomāties ne tikai par sauli un puķītēm, bet arī par to, ka cilvēki nevarētu bez lauksaimniecības dzīvot. Tomēr daudzi megapolēs dzīvojošie pat nenojauš, kā rodas piens, ko pieliet pie kafijas, vai ola, ko izcept brokastīs. Spēļu sērija Farming Simulator 2019 (Izstrādātāji: Giants Software; Izplatītāji; Focus Home Interactive) ļauj visā pilnībā ar vairāk nekā ar augstu realitātes līmeni “darbināt” procesus, kas notiek fermā, tā teikt, no pirmās rindas.

Pirms sākt kustināt darbarīkus mūsu virtuālajā fermā, paskatīsimies, kādus dzelžus datorā vajag, lai viss būtu tik skaisti, kā gribētos.

Oficiālās prasības (minimālās) sistēmai ir:
Procesors: Intel Core i3-2100T@2.5GHz vai AMD FX-4100@3.6Ghz
OS: 64b Windows 7; 8; 10
Video karte: Nvidia Geforce GTX 650, AMD Radeon HD 7770
Brīva vieta uz diska: 20Gb
Video RAM 2Gb

Kā redzams, prasības nekādas kosmiskās nav. Atsauksmēs forumos ir info, ka normāli viss iet arī uz datoriem ar stipri vājākiem parametriem.

Reklāma

Protams, jo jaudīgāka video karte, jo reālāks attēls.

Noskatoties izcilas kvalitātes sākuma video, varam sākt “fermot”.

Ir trīs līmeņu iespējas – Fermeris iesācējs; Fermeris menedžeris; Sākt no nekā. Katrs līmenis atšķiras ar starta kapitālu un turpmāko ekonomikas modeli spēlē. Jā iesācējam ir daudz naudas un pat tehnika sākumam, tad trešajam līmenim nav nekā, neliela starta naudiņa, ar kuru jādomā, kā izdzīvot.

Ko un kā darīt tālāk, katra brīva izvēle. Iespējas visdažādākās, jo spēles pasaule ir pilnīgi atvērta.

Var audzēt graudus vai saknes, var nodarboties ar lopkopību vai zāģēt un audzēt mežus.

Visam tam ir pieejams ļoti nopietns franšīzes tehnikas saraksts spēles veikalā.

Tehnikas modeļu, un ne tikai tehnikas, detalizācijas līmenis ir daudz labāks kā iepriekšējās šīs sērijas spēlēs.

Šajā video ir parādīti tikai traktori. Bez tiem ir kombaini, iekrāvēji, mašīnas, vilcēji u.t.t. Protams, ar visu nepieciešamo “piekabināmo” aprīkojumu – arkliem, kultivatoriem,

Vēl jāpiemin iespēja lietot modus. Tas ir iespēja lietot pašu spēlētāju radītu spēles saturu, sākot ar traktora pārkrāsošanu un beidzot ar robotizētu palīgu.

Bet par to un citām lietām – nākamajos rakstos!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu