Reklāma

Mēnessakmens (ūdens opāls) ir iekšējās augšanas un spēka akmens. Nes labu veiksmi, palīdz paredzēt nākotni, palielina intuīciju, nes panākumus mīlestībā un sniedz veiksmi kā uz zemes, tā jūrā, uzskata ezoteriķi.

Šis akmens balansē vīrišķās un sievišķās vibrācijas. Mēnessakmens sniedz pārliecību un mierīgumu. Atver sirdi, un ļauj enerģijai dziedēt apakšējās čakras. Mazina emocionālās traumas. Maigi nomierina enerģijas lauku (auru), attīra no negatīvās enerģijas. Pastiprina dabiskos aizsarginstinktus.

Kā vēsta vietne www.litoterapija.lv, mēness akmens intuitīvi palīdz sekot pareizajam virzienam. Piesaista cilvēku sirdis, palīdz atbrīvoties no emocionālās spriedzes un bailēm no nezināmā. Nerekomendē lietot uguns stihijas zīmēm (aunam, lauvai, strēlniekam).

No seniem laikiem mēnessakmeni izmanto mīlestības iegūšanai. Ļaudīm, kas cieš no vientulības, ir jānēsā brošas ar šo minerāli kreisajā pusē. Akmens ne tikai pievelk mīlestību, bet arī atmodina šīs jūtas tā īpašniekā.

Reklāma

Mēnessakmens gredzens, kas ir nēsājams uz kreisās rokas, koriģē cilvēka jūtas, palīdz izvairīties no konfliktiem, noņem stresu, padara tā saimnieku par pacietīgāku un žēlsirdīgāku. Gredzens uz labās rokas palīdz pilnībā atslābināties, modina fantāziju un radošo iedvesmu.

Misa_MoonstoneRingStack_cbc29846-4bba-4398-940a-31b085714479_1024x1024
Viduslaiku periodā bija paraža akmeni nēsāt jaunām meitenēm, jo ticēja, ka tas atnesīs laimi un mīlestību.

Mēness akmens dabā ir ļoti reti sastopams mnerāls. Indijā akmeni uzskata par svētu, kas nes laimi un veiksmi. To pārdeva noliktu tikai uz dzeltena audekla, jo dzeltenā krāsa Indijā arī svēta. Bieži to nēsā pāri (vīrietietis un sieviete), jo tas pastiprina savatarpējās jūtas. Pēc seniem ticējumiem akmeni var uzskatīt par vienu no labākajiem dabas pshoterapeitiem.

Jauna mēnes laikā akmens paliek aukstāks un spožāk zaigo (spīd), jo uzņem mēness enerģiju. Akmeni nav ieteicams nēsāt pastāvīgi. Īpaši ieteicams nēsāt sievietēm pirms menstuāciju laikā.

Astrologi nerekomendē lietot mēnesakmens spēku ugunīgām zīmēm — Aunam, Lauvai, Strēlniekam. Pārējām zodiaka zīmēm viņš nav aizliegts. Tas īpaši rekomendējams Vēžiem.

Mēnesakmens – palīdz atjaunot attiecības, samierināt mīļakos pēc strīda. Attīsta runas (oratora) spējas, sevišķi valkājot to gredzenā· Sarežģītās situācijās palīdz pieņet saprātīgus lēmumus.

Avots: www.litoterapija.lv

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu