https://www.facebook.com/LIKTENIGAIS/
Reklāma

Mūziķis Andris Kivičs, kurš jau pirms vairākiem gadiem kļuva pazīstams kā tiešā nozīmē ļoti kaujinieciski noskaņots vīrietis, toreiz iekaustot žurnālistu, tagad producentu Juri Milleru, atkal draud izrēķināties – šoreiz ar puisi, kas savā Facebook profilā publicējis karikatūristisku bildīti ar Kiviča pašreizējo draudzeni Lieni Skulmi.

Kivičs un Skulme pēdējās nedēļās tiek plaši apspriesti, galvenokārt pašu aktivitātēm, tostarp bildēm ar vienādiem, visai dīvaini naiviem tetovējumiem, kas apliecina viņu kvēlās jūtas.

Kopš brīža, kad Kivičs paziņoja, ka šķiras no sievas Madaras un tagad ir kopā ar savu dvēseles radinieci un lielo mūža mīlestību Lieni, latvieši sociālajos tīklos un interneta komentāros no sirds izteikušies par jauno pāri.

Reklāma

“Liktenīgais” savā “Facebook” lapā ievietojis visai neveikli veidotu, tomēr idejiski gana izteiksmīgu kolāžu, kurā Skulme atveidota kā “Nāve” ar izkapti uz pleca. Tajā redzams arī Kivičs un Lienes iepriekšējais mīļotais, precētais aktieris Andris Bulis, ar kuru viņai vairākus gadus bija dēka, kas nāca gaismā ar skaļu skandālu un izvērtās par publisku netīrās veļas mazgāšanu.

Karikatūrā “Nāve” paviesojusies pirmajās durvīs, uz kurām atveidota Buļa seja. Sieviete “nopļāvusi” Andri un tālāk dodas pie nākamajām durvīm, aiz kurām paslēpies Kivičs. “Liktenīgais” aicinājis savus sekotājus komentāros atzīmēt vēl kādu Andri.

“Es viņu, protams, atradīšu, un man viņam būs piedāvājums. Pareizi, protams, būtu piekaut viņu uz ielas, bet tad atkal sāksies,” vēstījis Kivičs.

Karikatūras autoram ir pamats baidīties, jo jau tālajā 2005. gadā pēc publikācijas žurnālā “Vakara Ziņas” par to, kā grupas “Z-Scars” solista Andra Kiviča draudzene Dana Dombrovska piedalījusies porno fotosesijā mājaslapā www.russiangirls.lv, Andis Kivičs smagi piekāvis VZ redaktoru Juri Milleru, radot vidējus vai vidēji smagus miesas bojājumus.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu