Publicitātes foto
Reklāma

Pērnā gada nogalē klajā nāca jauns dziedātāja Mārtiņa Ruska albums, kurā iekļautas jaunas Maestro Raimonda Paula dziesmas ar Guntara Rača vārdiem. Albums bija nominēts arī “Zelta Mikrofona” balvai.

Šobrīd no šī albuma jau trīs dziesmas ieguvušas klausītāju uzmanību un tās ir albuma tituldziesma “Piparmētru tēja”, “Laime ir akla” un liriskā balāde “Baltās rozes”, kas jau kvalificējusies LTV dziesmu aptaujas “Latvijas sirdsdziesma” finālam. Šodien Mārtiņš publicē vēl vienu no šī albuma dziesmām “Vakar, šodien un mūžam”.

Mārtiņš Ruskis: “Manuprāt, “Vakar, šodien un mūžam” ļoti piestāv šim laikam, kad gaisā jūtama patīkamā pavasara smarža. Arī šajā periodā uzturu kontaktus ar Maestro un zinu, ka viņš ir ļoti sailgojies pēc koncertiem, tieši tā pat kā es un visi mūziķi. Šī dziesma bija viena no pirmajām, ko kopīgi izpildījām “Piparmētru tēja” prezentācijas koncertā VEF kultūras pilī 15.februārī un bija ļoti saviļņojoši sajust klausītāju atbalstu pat pie dziesmas, kuru viņi īsti pat nebija iepazinuši. Tajā mirklī sajutu, ka šai dziesmai ir patīkams spēks!”

Reklāma

Raimonds Pauls: “Mārtiņš ir ieguldījis daudz darba šī albuma tapšanā un žēl, ka izdevās šo programmu atskaņot tikai vienā koncertā. Bet šķita, ka publikai patika. Novēlu visu to labāko.”

Guntars Račs: “Šķiet, ka visa jaunā albuma dziesmas ir diezgan izdevušās. Ticu, ka arī jaunā dziesma nepaliks nesadzirdēta. Dziesma ir klasisks stāsts, par tādu mīlestību, kura mūs piemeklē tikai reizi mūžā un visu mūžu arī pavada. Novēlu katram tādu dzīvē reiz sastapt.”

Dziesmu producēja Gints Stankevičs, bet papildus vokālus iedziedājušas “Oranžās meitenes” – Olga Stupiņa, Inta Gudovska un Anita Levša. Teksta video veidoja Dween Productions.

Albums “Piparmētru tēja” šobrīd ir pats pieprasītākais no jaunajiem MicRec izdotajiem CD un ir pieejams šeit:

CD: https://bit.ly/30Y3kB1

iTunes: https://apple.co/2RcdXwY

Spotify: https://spoti.fi/2DA6RKN

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu