Ilustratīvs arhīvs
Reklāma

Otrdien, 4. septembrī, ap plkst. 17.00 Dreiliņos, atgriežoties savā privātmājā pēc prombūtnes, saimnieks pamanīja, ka viņa mājoklī, iespējams, atrodas kāds svešinieks.

Saņemot informāciju par notikušo, notikuma vietā ieradās Stopiņu novada pašvaldības policisti, kuri konstatēja, ka privātmājā atrodas narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē esošs zaglis.

Pašvaldības policisti iespējamo garnadzi aizturēja līdz Valsts policijas Salaspils iecirkņa likumsargu ierašanās brīdim. Policistiem veicot pārbaudi, tika konstatēts, ka vīrietis kabatās salicis tam nepiederošas mantas – divas automobiļa atslēgas, cigarešu etviju, mobilo telefonu – kuras pieder privātmājas iemītniekiem. Likumsargi vīrieti aizturēja un nogādāja uz ekspertīzi.

Noskaidrots, ka garnadzis mājoklī bija iekļuvis, atspiežot aizvērtu pirmā stāva logu.

Reklāma

Jāpiemin, ka aizturētais 1977. gadā dzimušais vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par zādzībām.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par mēģinājumu izdarīt zādzību, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Rīt, 6. septembrī, tiks lemts par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu šai personai.

Lai pasargātu savu mājokli, aicinām iedzīvotājus aprīkot īpašumu ar signalizāciju. Dodoties prom uz ilgāku laiku, ieteicams lūgt kaimiņiem pievērst uzmanību mājoklim. Pamanot aizdomīgas automašīnas braukājot privātmāju rajonos, kā arī aizdomīgas personas, kuras novēro svešus mājokļus, aicinām nekavējoties zvanīt policijai pa tālruņa numuru 110.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu