Ekrānuzņēmums
Reklāma

Tiešraidē no Saeimas 31. maijā jau no plkst. 8.45 – Valsts prezidenta vēlēšanas. Deputātu debatēm un izvēlēm līdzi sekos LTV žurnāliste Madara Līcīte, balsojumu starplaikos žurnāliste Anete Bērtule uzklausīs dažādu ekspertu un sabiedrības pārstāvju viedokļus gan par Valsts prezidenta amata kandidātiem, gan par vēlēšanu procesu un iznākumu.

Valsts prezidenta vēlēšanas ir valdības rīcībspējas rādītājs, intervijā raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja opozīcijas partijas “Progresīvie” Saeimas frakcijas vadītājs Kaspars Briškens.
Reklāma

Opozīcijā esošā Saeimas frakcija “Stabilitātei!” neatbalstīs nevienu Valsts prezidenta amata kandidātu visās vēlēšanu kārtās, pavēstījis frakcijas vadītājs Aleksejs Rosļikovs.ZZS frakcijas vadītāja vietnieks Augusts Brigmanis intervijā “Rīta Panorāmā” savu balsojumu neatklāja, piebilstot, ka “atbildības nasta uz mums ir liela [..] Kā nolemsim, tā būs.”

Valsts prezidentam ir jāspēj iemiesot mūsu kopējās neatkarīgas, demokrātiskas un iekļaujošas sabiedrības vērtības. Būt neformālam līderim un izmantot visas iespējas, lai katra sabiedrības grupa sajustos Latvijai svarīga, tā “Rīta Panorāmā” sacīja Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta.

LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS

Rinkēvičš, Pīlēns vai Pinto – kuram lielākas izredzes kļūt par prezidentu?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu