Reklāma

Uzmanību! 31 gadu vecā Diāna Gaura, Latvijas pilsone, kas jau 15 gadus strādā Lielbritānijā, iespējams ir pazudusi neskaidros apstākļos.

Bezvests.lv pēc palīdzības vērsās jaunās sievietes māte, kura dzīvo Rīgā. Viņa pastāstīja, ka nu jau astoņus mēnešus, kopš Ziemassvētkiem, kad nosūtīja viņai apsveikuma kartiņu, par viņu vairs nav nekādu ziņu. Atklātne līdz adresātam nav nonākusi – atgriezās atpakaļ. Nav arī atbildes uz tālruņa zvaniem un īsziņām, bet visas vēstules atgriežas atpakaļ uz Rīgu.

Kādu brīdi Diāna strādāja kafejnīcā. “Sākumā Diāna uz Latviju brauca regulāri, bet tagad nav rādījusies, pat neatbrauca uz tēva bērēm, par kurām viņai paziņojām,” stāsta jaunās sievietes māte. Viņa ir uztraukusies un nezina, ko domāt.

Iespējams, kāds no tautiešiem, kas strādā Lielbritānijā, ir redzējis Diānu vai ir strādājis kopā ar viņu. Tuvinieki ļoti gaida jebkādas ziņas par viņu, aicina cilvēku meklēšanas organizācijā “Bezvests.lv”.

Reklāma

Diānas pazīmes: Augums 165 cm, normālas miesasbūves, mati gaiši, īss griezums (tā domā māte), pelēkas acis. Nekādu īpašu pazīmju nav.

Ja jums ir kāda informācija par attēlā redzamās sievietes atrašanās vietu, lūdzam steidzīgi ziņot BEZVESTS.LV pa tālruni 22 084 084 vai policijai pa tālruni 110.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu