Privātais arhīvs
Reklāma

Vīnzine Santa Kristiāna Zāmuele atkal apprecējusies – tas noticis tikai četrus mēnešus pēc šķiršanās no finansu skandālā iekļuvušās AS “ABLV” līdzīpašnieka Oļega Fiļa. Pirmo reizi sabiedrībā pazīstamā dāma nolēmusi mainīt arī uzvārdu, kļūstot par Santu Bernālu (Bernahl). Viņas jaunais dzīvesbiedrs ir amerikāņu uzņēmējs un vīna festivālu organizētājs Deividu Alanu Bernāls, vēsta “Privātā Dzīve”.

Latvijas sabiedrībai par kāzām jaunā sieva pavēstīja, sociālajos tīklos publicējot kāzu foto ar jauno vīru.

Attēlā iemūžināts Santas un viņas mīļotā skūpsts gleznainajā Kalifornijā, vienā no skaistākajām vietām pasaulē – “Post Ranch Inn” kompleksā, kas atzīts par vienu no labākajiem luksusa kūrortiem Amerikā.

Santa bija izvēlējusies zīmola “Carolina Herrera” kleitu, savukārt pie altāra viņu veda tētis Andrejs.

Reklāma

Fiļa un Zāmueles laulībai, kas noslēgta 2016. gada rudenī, nebija lemts ilgs mūžs, tā šķirta šā gada pavasarī skandāliem apvītā gaisotnē: Fiļs medijos bijušo sievu arī apsūdzēja neuzticībā, bet Santa viņa apvainojumus kategoriski noliedza.

Fiļa advokāts Agris Bitāns aizvadītās nedēļas izskaņā pastāstīja aģentūrai “LETA”, ka Valsts policija sākusi kriminālprocesu pēc Fiļa iesnieguma par viņa bijušās sievas Santas Zāmueles iespējamajiem kriminālpārkāpumiem.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu