Foto - facebook.com/bezvests.lv/
Reklāma

2018. gada naktī uz 4. augustu Bezvests.lv brīvprātīgo komanda uzsāka pirms divām nedēļām pazudušā Tukuma rajona Pūres iedzīvotāja Raimonda Vilces meklēšanu.

Foto - facebook.com/bezvests.lv/
Foto – facebook.com/bezvests.lv/

Ap vieniem naktī brīvprātīgie izbrauca no Rīgas, sākotnēji nelielā – piecu cilvēku sastāvā, lai palaistu dronu ar siltumvizoru, kurš vēsajā naktī ļauj no augstuma saskatīt siltus objektus, bet pēc tam pārbaudītu visus aizdomīgos punktus, cilvēku meklēšanas organizācija vēsta savā profilā sociālajā tīklā Facebook.

Foto - facebook.com/bezvests.lv/
Foto – facebook.com/bezvests.lv/

Ap trijiem naktī palaida dronu, kuru aizdeva latviešu firma Atlas Aerospace, bet ap sešiem no rīta ieradās Bezvests.lv kinologu grupa – pieci kinologi ar trīs suņiem – Džei-Džei, Jūli un Valli.

Foto - facebook.com/bezvests.lv/
Foto – facebook.com/bezvests.lv/

Viņi pārbaudīja aizdomīgos punktus, kā arī ūdenstilpju krastus, tajā skaitā purvainus apgabalus, kurus nācās pārvarēt brišus. Šajā etapā meklēšana bija bez rezultātiem. Kinologu grupa turpināja maršrutu pa saviem maršrutiem, tajā pašā laikā brīvprātīgie turpināja palaist dronu un fiksēt jaunus objektus.

Reklāma

mekle_raimondu5

Ap astoņiem rītā ieradās jauni papildspēki – vēl citi brīvprātīgie no dažādiem Latvijas novadiem, pārsvarā no Rīgas un Kurzemes – kopā 34 cilvēki.
mekle_raimondu2
Brīvprātīgie sadalījās grupās un pēc instruktāžas noklausīšanās, devās pārbaudīt apkārtni, pārbaudot cilvēku ķēdē metru pēc metra.

mekle_raimondu6

Sestdien, 4. augustā meklēšana turpinājās līdz pat diviem dienā. Diemžēl pat pēc visu maršrutu pārbaudes, meklēšana rezultātus nedeva.

mekle_raimondu7

Atliek iespēja, ka vīrietis tomēr varēja kaut kur aizbraukt. Ja kāds ir redzējis pazudušo vai var paziņot, kādā virzienā vīrietis devies, ar kāda maršruta autobusu braucis no Pūres, kur viņš redzēts pēdējo reizi, meklēšanas loks ievērojami samazināsies.

Pagaidām atliek tikai gaidīt jaunus pavedienus, lai turpinātu meklēšanu. Liels paldies visiem brīvprātīgajiem palīgiem, kas atrada laiku atbraukt un palīdzēt meklēšanā!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu