Foto - Pixabay
Reklāma

30.maijā neilgi pirms pulksten 2.00 Rīgas pašvaldības policijas Zemgales pārvaldes darbinieki saņēma informāciju par kādu jauniešu kompāniju Ēbelmuižas parkā, kura lieto grādīgos dzērienus, bļaustās un skaļi atskaņo mūziku.

Kārtības sargi, ierodoties norādītajā adresē, sastapa piecus manāmi iereibušus jauniešus. Pārbaudot personu datus, konstatēts, ka četri no viņiem ir nepilngadīgi.

Veiktas alkohola koncentrācijas pārbaudes. Testu laikā noskaidrots, ka nepilngadīgie jaunieši ir no 0,33 līdz 1,71 promiles reibumā. Jautājot, kur ņēmuši grādīgos dzērienus, pilngadīgā meitene atzinās, ka veikalā nopirkusi divas vīna pudeles. Vēlāk satikusi draugus un viņiem piedāvājusi alkoholu.

Vienlaikus izsaukti arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri apskatīja nepilngadīgās personas un konstatēja, ka nevienam no viņiem hospitalizācija nav nepieciešama.

Reklāma

Par notikušo informēti jauniešu vecāki, kuri viens pēc otra ieradās pakaļ savām atvasēm.

Uzsāktas piecas administratīvā pārkāpuma lietas – četras par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību, savukārt viena par nepilngadīgo iesaistīšanu alkohola lietošanā.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu