Bredfordšīras policijas foto
Reklāma

“Ļoti bīstams” vīrietis, kurš izmeta pa logu mazuli, vispirms cenšoties izspiest no dobumiem viņa acis, par šo noziegumu notiesāts ar mūža ieslodzījumu, vēsta britu plašsaziņas līdzekļi.

Trīsdesmit vienu gadu vecais Ziemelis, kuram ir latvisks uzvārds, bet par kura saistību ar Latviju ziņots netiek, vispirms mēģināja bērnu nožņaugt, teikts Lutonas tiesas atzinumā. Ģimenes skandāls, kura laikā Ziemelis uzbruka bērnam, norisinājās pirms gada – 2017. gada 1. augusta naktī, informē raidsabiedrībā BBC.

Vīrietis dažas minūtes turēja bērnu pa atvērto logu, kamēr pie mājas sapulcējušies cilvēki kliedza, lūdzot nedarīt pāri mazulim. Brīnumainā kārtā viņa dzīvību izglāba kāds no aculieciniekiem, kurš satvēra krītošo bērnu, izglābjot viņa dzīvību.

Šons Ziemelis atzīts par vainīgu visos apsūdzības punktos, un viņš savu vainu ir atzinis.
Bērna identitāte netiks atklāta, pavēstīja Bredfordas policijā.

Reklāma

Lietas izmeklētāja, konsteble Luīze Griendžera raksturoja šo incident kā “vienu no šokējošākajiem” viņas karjerā, “neticami traumatisku visiem iesaistītajiem.” “Ziemelis bez šaubām ir ļoti bīstams cilvēks, un esmu apmierināta, ka viņš saņēmis tik bargu sodu par savu šausminošo rīcību tajā vakarā. Tikai pateicoties aculiecinieka veiklībai, bērns joprojām ir dzīvs.”

Avots: BBC

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu