Reklāma

Tie, kas iepazinās ar Eņģeļa stundām iepriekšējos mēnešos, jau zina, ka kārtībai mūsu grēcīgajā pasaulē bez galvenajiem eņģeļiem seko arī “dežūreņģeļi”, ko varētu pielīdzināt kārtības sargiem, kas periodiski pārstaigā mūsu dzīves ielas un pagalmus.

Protams, kā jebkurā “interešu kopībā” arī te var trāpīties ne tik taisnprātīgi biedri. Reizēm ar savu palīdzību uzbāžas kritušie eņģeļi, kas tikai izliekas balti un pūkaini. Lai neiekristu to lamatās, neaizmirsti šad un tad ieskatīties mūsu tabulā – eņģeļi, kas dežurē stingri pēc grafika, tevi nekad nepievils.

Vērsies pie Augstākajiem spēkiem precīzi tabulā norādītajos laikos un pārliecināsies, ka tavas lūgšanas ir tikušas uzklausītas.

Ja tieši tabulā norādītajā brīdī dažādas problēmas un šķēršļi gluži kā sazvērējušies sāks parādīties tavā ceļā, zini, ka no iecerētā labāk atteikties: liktenis brīdina, ka ej pa nepareizu ceļu.

Reklāma

Nezini, vai vajadzētu pirmajam kādam zvanīt? Pamēģini piezvanīt Eņģeļa stundā: ja patiešām tam jānotiek, tu noteikti sazvanījuši šo cilvēku, un viss noskaidrosies; nu, bet, ja kaut kas traucēs to izdarīt – jautājums atrisināsies pats no sevis, iniciatīvu labāk neizrādīt.

Dažādos gada mēnešos “eņģeļu” dežūru ilgums atšķiras. Tiem, kas dzīvo netālu no laika joslu robežām, nāksies orientēties “uz mirkļa vidu”.

Piemēram, ja tabulā norādīts laiks no 18:25 līdz 19:15, uz laika joslu robežas tas saīsināms uz 18:40-19:00.

Kā tieši vērsties pie Dežurējošā eņģeļa: iet uz baznīcu, skaitīt lūgšanas vai uzrunāt debesis saviem vārdiem? Uzrotīt piedurknes un ķerties pie darba, cerot uz eņģeļu palīdzību? Te noteikumi nav rakstīti: dari, kā liek sirds.

Eņģeļi atsaucas nevis uz sarunām “pēc reglamenta”, bet uz lūgumu, kas nāk no sirds. Un tomēr katram ieteicams izvēlēties savu rituālu: tā būs vieglāk noskaņoties uz saskarsmi ar Augstākajām sfērām.Kādam gribēsies ieiet baznīcā un pastāvēt pie jebkuras ikonas, cits meklēs iespēju pabūt vienatnē un nedaudz pameditēt, iztēlojoties, ka vēlēšanās piepildījusies, kāds cits nolems uzrakstīt eņģelim vēstuli un salocīt lidmašīnīti, lai palaistu savu vēlēšanos debesīs…

Noslēgumā vēl kāda atziņa: vai reliģijai ir kāda nozīme? Nē, nav. Ja tici pa īstam, tad pats labi saproti, ka visas reliģijas vēršas pie viena Dieva, lai kādā vārdā to nosauktu. Pat ateisms nav kavēklis. Dežurējošais eņģelis ir gluži kā saule – spīd visiem.

Vērsies Eņģeļa stundā pēc palīdzības un noteikti to saņemsi (kaut arī, iespējams, arī visai negaidītā formā), tavs jautājums noteikti sāks risināties.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu