Reklāma

2018. gada 29. aprīlī debesīs būs vērojams īpašs pilnmēness Skorpiona zīmē. Tas pazīstams kā Rozā Mēness.

Nosaukums simbolizē laiku, kad tas notiek: Ziemeļamerikas indiāņu cilšu tradīcijās tas simbolizē pavasara atnākšanu. Bet, neskatoties uz nosaukumu, debesīs redzēsim pilnmēnesi, kas izskatīsies gluži tāpat kā parasti.

Tomēr šīs mēness fāzes laikā īpaši jāpievērš uzmanība mīlestībai un tuvībai. Pilnmēness labvēlīgi ietekmē attiecības, nesot līdzi kaislību, emocijas un romantiku.

Rozā Pilnmēness šai ziņā būs viens no intensīvākajiem visā gadā, jo tas norisināsies Ūdens stihijas zīmē Skorpionā. Tie, kas dzimuši šajā zīmē, zina, ka to rīcību vienmēr iekrāso emocijas un kaislība bieži vien ņem virsroku pār saprātu.

Reklāma

Tāpēc astroloģe Virdžīnija Gaija skaidro, ka Pilnmēness Skorpiona zīmē kļūs par kulmināciju ļoti intensīvam ciklam. “Tas būs ļoti kaislīgs un ārkārtīgi juteklisks mēness,” viņa uzskata.

Pilnmēness fāzē, kas vidēji ilgst septiņas dienas, noskaņojums veicinās savaldzināšanu un iekarošanu.

Astroloģe iesaka cilvēkiem būt atvērtiem un izdomas bagātiem intīmajā dzīvē un nenoraidīt partnera idejas.Cilvēki, kuriem jau ir attiecības, var iedegt jaunu romantikas un kaisles dzirksteli. “Šis ir labs laiks, lai savaldzinātu savu partneri, nodotos jūtām un emocijām, kuras dāvā šis mēness.”

Pilnmēnesi izjutīs visas zodiaka zīmes, tomēr dažas no tām Rozā Mēness periodā būs īpaši emocionālas, tostarp jāmin Vērsis, Skorpions, Lauva, Ūdensvīrs un Mežāzis.

“Šīs zīmes būs īpaši aktivizētas, pateicoties lielā planētu skaita dēļ to tranzītā,” skaidro Virdžīnija. “Pacentieties ieskatīties sevī, savā garīgumā. Izmantojiet šo laiku, lai komunicētu ne
tikai ar apkārtējiem cilvēkiem, bet arī ar savu dvēseli.”

Pēc astroloģes vārdiem, pret emocijām jāizturas piesardzīgi, lai līdzsvarotu darba, māju un attiecību enerģiju.

Kopumā Pilnmēness Skorpionā ir ļoti intensīvs laiks, kas var radīt arī zināmas problēmas. “Centieties izvairīties no pārāk spēcīgām emocijām, piemēram, pārspīlētas reakcijas vai prasībām pret otru cilvēku,” brīdina astroloģe.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu