Reklāma

19. aprīlī neilgi pirms pulksten 13.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbiniece, apsekojot vienu no izglītības iestādēm Iļģuciemā, pamanīja pret skolas žogu atstutējušos manāmi iereibušu vīrieti. Kungs ar rokām bija ieķēries žogā un grīļojās. Uz notikuma vietu izsaukta tuvākā ekipāža.

Autopatruļas darbinieki, ierodoties norādītajā adresē, sastapa iereibušo kungu. Pārrunu laikā vīrietis, skaidroja, ka devies uz mājām, taču turpat pie izglītības iestādes reibuma dēļ vairs nav varējis turpināt ceļu. Personas datu pārbaudes laikā atklājās, ka viņš ir izsludināts meklēšanā.

Persona nogādāta prokuratūrā, kur policisti drošības apsvērumu dēļ uzkavējās. Kungs lietvedības nodrošināšanas laikā uzvedās izaicinoši un bravūrīgi, līdz ar to izsaukti Valsts policijas darbinieki turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Brīdī, kad ieradās Valsts policijas darbinieki, agresīvi noskaņotais vīrietis strauji piecēlās kājās un ar dūri iesita vienam no Rīgas pašvaldības policistiem pa vēderu. Pielietojot fizisku spēku, uzbrucējs saslēgts rokudzelžos.

Reklāma

Valsts policija par notikušo ir uzsākusi kriminālprocesu par uzbrukumu policistam.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu