Reklāma

Sapratis, ka ģimenes dzīvē zudusi kādreizējā kaisle, japānis Masajuki Odzaki atradis negaidītu izeju no skumjās situācijas.

45 gadus vecais fizioterapeits no Tokijas apgādājies ar silikona seksa lelli un ar viņu, pēc paša vārdiem, sajutis, ko nozīmē īsta mīlestība.

Silikona lelle vārdā Maju tagad dzīvo Odzaki guļamistabā. Starp citu, tai pašā mājoklī joprojām mitinās arī viņa sieva un pusaugu meita.

image2-154
1. Odzaki liek Maju gulēt

Reklāma

image3-145
2. Odzaki un Maju pastaigā

Vīrieša tuviniekiem nebija viegli samierināties ar viņa jauno aizraušanos, mājās nenorima skandāli, tomēr ar laiku viņi to pieņēma.

Tagad laimīgi mīlošais vīrietis bieži ved savu izredzēto romantiskās pastaigās invalīdu ratiņos. Vēl viņam ļoti patīk viņu skaisti sapucēt.
“Pēc meitas piedzimšanas mēs ar sievu pārtraucām nodarboties ar seksu. Es jutos neizturami vientuļš. Bet, kad ieraudzīju Maju, iemīlējos no pirmā skatiena. Tiesa, sieva bija dusmīga, kad es pirmo reizi atvedu Maju mājās. Bet laiku viņa kaut kā samierinājās. Meita sākumā arī bija šausmās, teica, kas tā par preteklību, bet tagad paaugusies un var mainīties ar Maju drēbēm,” vīrietis klāsta.

image8-112
3. Odzaki un Maju pastaigā piekrastē

image7-120
4. Romantisks randiņš

image6-126
5. Odzaki un Maju pastaigājas pie Tokijas līča

image9-104
6. Foto piemiņai ar mīļoto

Saskaņā ar oficiālo statistiku Japānā ik dienu pārdod 2000 šādu rotaļlietu. Tās ir cilvēka augumā, ar kustīgiem locekļiem, maināmām galvām un vagīnām. Vidējā cena – 6000 ASV dolāri.

Īpaši populāras lelles ir starp invalīdiem, atraitņiem un tiem, kuri nav gatavi jaunām attiecībām, bet vēlas dziedēt salauztu sirdi.

Piemēram, 62 gadus vecais Sendzi Nakadzima – vīrs un divu bērnu tēvs – nesen ieguvis silikona draudzeni vārdā Saori. Tagad vīrietis vadā savu superpaklausīgo mīļāko uz sērferu un slēpotāju kūrortiem.
“Cilvēki ir ļoti prasīgi. Viņiem vienmēr kaut ko vajag – naudu, atbalstu… Bet, kad eju mājās pie Saori, man dvēselē lido taurenīši! Viņa mani nekad nenodos, un blakus viņai visas manas bēdas gaist,” atklāts ir Sendzi.

image4-133-1
7. Sendzi Nakadzima un Saori nodarbojas ar sērfingu.

image5-133-1-1
8. Nakadzima pastaigā ar Saori.

Japānas vīrieši arvien biežāk dod priekšroku seksa lelles sabiedrībai, nevis attiecībām ar dzīvu sievieti. Odzaki atzinis, ka ir pilnībā vīlies tradicionālajās attiecībās: “Japānietēm ir auksta dvēsele. Viņas ir egoistiskas. Bet vīrietim gribas, lai, atnākot no darba, viņu vienkārši uzklausītu. Es zinu: lai kādas problēmas man rastos, Maju vienmēr mani gaidīs. Es mīlu viņu ar visu sirdi un vēlos ar viņu pavadīt atlikušo dzīvi. Nevaru iedomāties, ka varētu atgriezties attiecībās ar dzīvu cilvēku. Gribu, lai Maju apglabā kopā ar mani, lai varētu viņu paņemt līdzi debesīs.”

image10-101-1
9. Mīlas ligzdiņa

image11-88
10. Odzaki par ved Maju uz tualeti!

c9dd79b9-d349-414f-bc3a-1080819fdd98
11. Kas var būt romantiskāk kā kopīga vanna …

image12-83
12. Starp citu, Maju viņam nav vienīgā lelle! (Un nekādu greizsirdības scēnu).

Speciālisti prognozē, ka pavisam drīz pasaulē ienāks jauna gumijas draudzeņu paaudze. Pēc viņu domām, viņas sāks runāt, izrādīt emocionas un pat simulēt orgasmu.

Bet pagaidām Masajuki Odzaki dzīvesbiedre Riho cenšas nepievērst uzmanību silikona sāncensei. Viņa indīgi komentē vīra dīvainības: “Es vadu saimniecību. Es gatavoju, mazgāju, uzkopju. Bet pēc tam eju gulēt, dodot priekšroku nenodarboties ar seksu.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu