Kadrs no video
Reklāma

“Man ir grūti pateikt, kas mēģina šo ziņu izplatīt, bet Saeimas Nacionālās drošības komisijā šī fotogrāfija nekad nav bijusi vērtēta,” Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja Inese Lībiņa-Egnere (“Vienotība”) apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs”, komentējot vairākos medijos izskanējušo ziņu par to, ka Latvijas Bankas prezidenta Ilmāra Rimšēviča pielaide valsts noslēpumam Krievijā uzņemtās fotogrāfijas dēļ komisijā apspriesta jau pirms vairākiem gadiem.

Lībiņa-Egnere raidījumā norādīja, ka personīgi ir pārliecinājusies par to, ka fotogrāfija komisijā nav vērtēta. “Es šodien par to pārliecinājos – pārjautāju visiem kolēģiem, arī tiem, kas tur ir piecus gadus, jo es tur esmu īsāku laiku, mēs arī pārbaudījām protokolus. Fotogrāfija nav tikusi vērtēta,” apliecināja komisijas priekšsēdētāja.

Viņa arī vērsa uzmanību uz to, ka TV3 raidījumā “Nekā personīga”, kurš tiek citēts kā ziņas avots, šādi fakti nemaz netiek minēti. Nav skaidrs, kā žurnālisti ieguvuši šādu informāciju: “Vēlreiz rūpīgi noskatoties raidījumu, raidījumā tas netika minēts. Tas parādās tikai atsaucēs un aprakstos pie raidījuma. Būtu jājautā pašiem žurnālistiem, no kurienes ir šāda informācija.”

Lībiņa-Egnere uzskata, ka šīs kļūdas dēļ par fotogrāfiju veikti nepareizi secinājumi. “Man ļoti, ļoti nepatīk šis pavērsiens, ka mēs tagad domājam, ka tā fotogrāfija ir veca kā pasaule, visiem mājās uz skapīša stāvēja, tagad nopūtām putekļus un brīnāmies. Nu nav tā,” viņa uzsvēra raidījumā.

Reklāma

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu