Foto - Facebook
Reklāma

Pirmajā lielākajā intervijā kopš “Olainfarm” īpašnieka Valērija Maligina nāves aizvadītā gada 9. decembrī viņa atraitne Elīna atklāj, ka izjūt ne tikai agrāk nebijušu uzņēmēja meitu naidīgumu, bet nepazīstam izliekas arī agrākie pāra superdraugi.

“Mani šobrīd stiprina tikai tas, ka man, paldies Dievam, ir ģimene,” žurnālā “Kas Jauns” atzīst aktrise un gleznotāja. “Grūts periods, esmu kā no sliedēm izsista.”

Viņa arī atminas ar vīru kopā pēdējo pavadīto dienu – pēc uzņēmuma “Silvanols” Ziemassvētku balles abi skatījušies kādu seriāli, kad Valērijs vienkārši aizmidzis. Kad Elīna sapratusi, ka kaut kas nav kārtībā, viņa izsaukusi neatliekamo palīdzību, bet mediķi diemžēl palīdzēt vairs nav spējuši.

Maliginas vārds pēdējās dienās izskanējis saistībā ar iesniegumu policijā par personīgo lietu pazušanu no aizzīmogotās savrupmājas. Elīna žurnālā arī norāda, ka pārvietotas drēbes un pazuduši vairāki priekšmeti.

Reklāma

Vaicāta par nākotnes plāniem, Elīna ļauj noprast, ka varētu piedalīties kādā latviešu pilnmetrāžas filmā, bet neizslēdz arī iespēju atstāt Latviju, kad būs beidzies ar mantojuma lietām saistītais process. Tāpat viņa cenšas gleznot un arī rakstīt – “rakstīšu memuārus. Tur ir, ko rakstīt.”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu