Kadri no video
Reklāma

Krievijā neilgi pēc pacelšanās no Maskavas Domodedovas lidostas svētdien nogāzusies pasažieru lidmašīna, kurā atradās vairāk nekā 70 cilvēku, paziņojušas amatpersonas.

Saratovas aviolīniju lidojuma 6W703 galamērķis bija Orska, pilsēta netālu no Krievijas un Kazahstānas robežas. Bet tā nogāzās pie Argunovo pilsētas, aptuveni 70 kilometrus uz dienvidaustrumiem no Maskavas. An-148 lidmašīna jau bija liesmās, kad tā ietriecās zemē.

Lidmašīnā bija 71 cilvēks – 65 pasažieri un seši apkalpes locekļi. Glābēji informēja ziņu aģentūru TASS, ka avārijā nav izdzīvojušo. Lidmašīnas korpusa gabali izmētāti lielā apkaimē, šobrīd nav ziņu par cietušajiem uz zemes.

Reklāma

Portāls gazeta.ru citēja anonīmus avotus izmeklēšanā, kuri atklājuši, ka pilots ziņojis par problēmu lidmašīnas vadībā un lūdzis iespēju veikt ārkārtas nosēšanos netālajā Žukovska Starptautiskajā lidostā. Amatpersonas šo ziņojumu nav apstiprinājušas. Citos ziņojumos teikts, ka pirms katastrofas uzsprādzis viens no lidmašīnas dzinējiem.

Lidojumu novērošanas vietnes Flightradar24 tvitera profilā teikts, ka pasažieru lidmašīna nogāzusies stāvā kritienā 1000 metri minūtē tikai piecas minūtes pēc pacelšanās, kad tā arī pazudusi no radaru ekrāniem.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins izteicis līdzjūtību bojāgājušo ģimenēm un uzdevis valdībai izveidot īpašu izmeklēšanas komisiju.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu