Reklāma

Kopš sirmas senatnes cilvēki ir uzskatījuši, ka zeltam piemīt ārstnieciskas bioenerģētiskās īpašības. Zelts ir Saules enerģijas vadītājs, tāpēc prasa īpašu pieeju. Dažādas zelta rotaslietas spēj radīt ļoti spēcīgu ietekmi uz cilvēka, kas tās nēsā, iekšējo stāvokli.

Kam ir piemērotas rotas no zelta
Aktīviem cilvēkiem, kas savas ikdienas darbības dēļ piedzīvo pastāvīgu stresu, zelta izstrādājumus nēsāt nevajag. Cēlmetāls, iespējams, kļūs par enerģētisku traucēkli ceļā uz izvirzīto mērķi.

Zeltam piemīt spēcīgs enerģētiskais potenciāls, tāpēc stipriem, par sevi pārliecinātiem cilvēkiem šā metāla rotaslietu nēsāšana vairos atbrīvotību, spēku un veselību. Ne velti, sendienās ar zelta palīdzību mēģināja ārstēt daudzas slimības.

Rotaslietas no zelta var nēsāt visi cilvēki, bet pastāvīgs kontakts ar “Saules metālu” nav ieteicams ikvienam. Zelts labvēlīgi ietekmē godīgus, labsirdīgus, čaklus cilvēkus. Ļauniem, alkatīgiem, slinkiem, melīgiem cilvēkiem šis cēlmetāls var izrādīties nopietns šķērslis dzīves ceļā.

Reklāma

Tiek uzskatīts, ka visvairāk Saules enerģijas fokusējas tīrā zeltā. Tāpēc eksperti iesaka iespēju robežās lietot izstrādājumus, kas ir no tīra zelta.

Dažādu zelta rotaslietu ietekme uz cilvēka enerģētiku
Jūtīgiem cilvēkiem vislabāk nēsāt zelta ķēdītes un medaljonus. Šie izstrādājumi veicina spriestspēju un pārmērīgas emocionalitātes neitralizāciju. Pēc astrologu uzskata, labākais talismans ir medaljons ar zodiaka zīmi.

Par sevi pārliecinātiem cilvēkiem labāk derēs rokassprādze no zelta. Šāda rotaslieta labvēlīgi ietekmē iekšējo orgānu darbību. Zelta rokassprādzes nēsāšana uz plaukstas locītavas ietekmē īpašos punktus, kas atbild par cilvēka imūnsistēmu un enerģētiku.

Tiem, kam ir grūtības saskarsmē ar nepazīstamiem cilvēkiem, ieteicams nēsāt nelielu zelta gredzenu. Tas veicina uzvedības korekciju un panākumus darbā un biznesā.

Atrastas un mantotas zelta rotaslietas
Zelts labi saglabā informāciju par iepriekšējiem īpašniekiem. Tāpēc atrastas zelta rotaslietas, bet vēl jo vairāk negodīgā ceļā iegūtas, ir uzlādētas ar vecā saimnieka negatīvo enerģētiku un jaunajam īpašniekam var atnest nelaimi. No šāda zelta izstrādājuma labāk ātrāk tikt vaļā.

Ja zelta rotaslietas ir mantotas, tad to saņēmēju sargās senču gari. Tikai nēsāt mantotas rotaslietas var zināmu laiku pēc saņemšanas, lai tās atbrīvotos no iepriekšējās enerģētiskās ietekmes.

Zelts nemīl ļaunus un negodīgus cilvēkus. Tas ir tīras gaismas enerģijas pavadonis, un zelta rotaslietas īpašnieks negribot uzlādējas ar šo enerģiju. Bet kā rīkoties ar šo potenciālu, labā vai ļaunā vārdā, katrs lemj pats. Zelta enerģiju vajag tērēt labiem darbiem.

Avots: “mirror-venus.ru”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu