Reklāma

Katra mūsu doma nes sevī enerģiju. Taču cik ir tādu, kuri, liekot roku uz sirds, godīgi var pateikt, ka vismaz reizi mūžā centušies šo enerģiju apzināti izmantot? Labākajā (pareizāk sakot – sliktākajā) gadījumā būs tādi, kas vērsušies pie dziedniekiem un ekstrasensiem, lai tie ar savām domām un savu, bet ne mūsu pašu enerģiju palīdzētu mums atveseļoties.

Mūsdienās, kad dažādu dziednieku un ekstrasensu uzrodas arvien vairāk un vairāk, godīgi jāatzīstas, ka bail pat iedomāties, ar kādām kaitēm un nelaimēm viņi kopā ar šo enerģiju var mūs apveltīt. Daudz labāk un drošāk ir katram pašam iemācīties izmantot savu domu spēku gan veselībai, gan labklājībai.

Uzmanīgi, viss ir pašu rokās!

energyhand
Speciālisti apgalvo, ka domu enerģija spēj ietekmēt ļoti daudzas lietas – sākot no veselības un beidzot ar likteni. Senatnē šīs zināšanas un prasmes tika uzskatītas par slepenām, pieejamām tikai atsevišķiem izredzētajiem. Mūsdienu pasaulē daudz kas ir mainījies, un ikviens savu domu enerģijas spēku var izmantot savām vajadzībām, organisma atveseļošanu ieskaitot.

Reklāma

Uzmanīgāk pavērojot, noteikti var pamanīt, ka mēs visi laiku pa laikam šo domu enerģiju arī izmantojam, tikai darām to neapzināti un ne vienmēr savam labumam. “Man, pat ļoti gribot, nekas nesanāks,” teiks kāds, un viņam patiesi arī nekas neizdosies. “Bet es spēšu, es esmu spītīgs un neatlaidīgs,” teiks kāds cits un – panāks vēlamo. Doma ir enerģijas lādiņš, kas var būt gan ar pozitīvu (radošu), gan negatīvu (ārdošu) iedarbību. Novirzot savu domu pozitīvajā gultnē, mēs varam izārstēt slimības, izlabot likteņa kļūdas. Toties jebkura negatīvā doma pārtop par slimību vai zaudējumu grūtās dzīves situācijās. Šis fakts no cilvēka prasa tikai vienu – ievērot īpašu disciplīnu. Domas disciplīnu.

Šķir nākamo lapu un uzzini, kā organisms ārstē sevi pats!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu