Reklāma

Asa sižeta filmu galvenie varoņi itin bieži izvairās no teju drošas nāves, taču realitātē šādas sakritības ir krietni retākas. Atentāti tiek rūpīgi plānoti un visbiežāk uzbrucējiem nav ko zaudēt, bet dažkārt notiek brīnumainas lietas un tie izgāžas.

Par politisko notikumu aizkulisēm un veiksmīgu izglābšanos vēstī kanālā “National Geographic” rādītā sensacionālā televīzijas filma “Reigana nogalināšana”. Tā atklāj, kā norisinājās mēģinājums nogalināt Ronaldu Reiganu un kā traģiskais notikums pēcāk mainīja prezidenta dzīvi un darbu.

Par godu filmai “National Geographic” apkopojis piecus pārdrošākos atentātus pret slaveniem politiķiem.

Fidels Kastro – Kubas vadoņa kontā vairāk nekā 600 pret viņu vērstu atentātu

Reklāma

Pret Fidelu Kastro esot plānoti vairāk nekā 600 atentāti un viņš ir ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā kā cilvēks, kurš ir pārdzīvojis vislielāko slepkavības mēģinājumu skaitu. Neprātīgākos no tiem īstenojusi Centrālā izlūkošanas pārvalde.

Piemēram, vienā no atentātiem viņi nolēma izmantot Kastro kaislīgo aizraušanos ar niršanu. Okeāna piekrastē, kur viņš grasījās nirt, tika salikti palieli gliemežvāki, pildīti ar sprāgstvielām un krāsoti košās krāsās, lai pievilinātu nirēju un viņu uzspridzinātu. Nodomu atklāja un operācija izgāzās.

Citi mēģinājumi iekļāva saindētas pildspalvas, sprāgstošus cigārus un atriebīgas bijušās mīļākās, taču Kastro vienmēr izdevies izglābties. Līdz pērnā gada 25.novembrī Kubas komunistiskās revolūcijas simbols devās aizsaulē 90 gadu vecumā pats (it kā).

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu