Foto - PVD
Reklāma

Pārbaudot saņemto sūdzību par iespējamiem dzīvnieku labturības prasību pārkāpumiem, Pārtikas un veterinārais dienests no kāda īpašuma Saulkrastos izņēmis 34 dažāda vecuma suņus, tostarp kucēnus, jo pārbaudē konstatēts, ka īpašumā notiek nekontrolēta dzīvnieku vairošanās, dzīvnieki tiek turēti antisanitāros apstākļos un tiem netiek nodrošināta pienācīga barība un dzeramais ūdens.
Ierodoties inspektoriem, dzīvnieku īpašniece apgalvoja, ka īpašumā atrodas tikai seši pieauguši suņi un uzrādīja to pases. Turpinot pārbaudi, atklājās, ka mājas 2. stāvā starp dažādiem atkritumiem antisanitāros apstākļos uzturas vairāk nekā 20 suņi, turklāt kucēni ir paslēpti somās. Atverot to rāvējslēdzējus, inspektori katrā konstatēja vismaz divus kucēnus, kuriem, esot iesprostotiem somās, acīmredzami jau bija sācis trūkt skābekļa.

Pārbaudes laikā konstatēts, ka tikai četri no suņiem ir apzīmēti ar mikroshēmu, sešiem suņiem ir pases, tikai diviem suņiem ir derīgas trakumsērgas vakcinācijas, kuru termiņš beigsies pēc pāris dienām.

Reklāma

Par konstatētajiem pārkāpumiem Pārtikas un veterinārais dienests uzsācis administratīvā pārkāpuma procesu.

34 suņi un viens papagailis, kas tikpat antisanitāros apstākļos tika turēts mājas 2. stāvā, ir izņemti un nogādāti dzīvnieku patversmē.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bauskas novada “Lieldeviņzarē” izņemti vairāk nekā 100 nepiemēroti turēti suņi

Suns nokļūst patversmē briesmīgi izģindis, bet tā nav saimnieka vaina. Kas notika?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu