Foto - PVD
Reklāma

Par dzīvnieku labturības prasību pārkāpumiem un ilgstošu konstatēto pārkāpumu nenovēršanu, Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) šodien no dzīvnieku audzētavas “Lieldeviņzare” Bauskas novadā izņem lielu skaitu suņu, kas tiks nogādāti dzīvnieku patversmēs.

Pēc dienesta aplēsēm šajā dzīvnieku turēšanas vietā tiek turēti vairāk nekā 100 suņi.

PVD konstatējis, ka dzīvnieki tiek turēti nepiemērotos apstākļos, nenodrošinot tiem pilnvērtīgu barību un brīvi pieejamu dzeramo ūdeni, dzīvnieku veselībai un dzīvībai drošu vidi, un pieļaujot nekontrolētu to vairošanos.
Reklāma

Dzīvnieku audzētava “Lieldeviņzare” jau iepriekš bija nonākusi PVD uzmanības lokā un vairākkārt saņēmusi aizrādījumus par pārkāpumiem tās darbībā, kas, ja netiks novērsti, var novest pie dzīvnieku izņemšanas.

Veicot atkārtotas pārbaudes audzētavā, PVD konstatēja, ka pārkāpumi nav novērsti, dzīvnieku īpašniece viena nespēj nodrošināt atbilstošu dzīvnieku aprūpi un kopumā netika novēroti situācijas uzlabojumi.

Par konstatēto uzsākts administratīvā pārkāpuma process un tā ietvaros pieņemts lēmums dzīvniekus izņemt.

Izņemtie dzīvnieki tiks nogādāti patversmēs un Nodrošinājuma valsts aģentūra veiks tālākās rīcības attiecībā uz dzīvnieku realizāciju.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Dzīvo no algas līdz algai? Eksperte iesaka, kā ietaupīt

LifeHacks: Kā izmantot novadējušos vīnu virtuvē un mājās. + Vēl pieci virtuves triki!

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu