Publicitātes foto
Reklāma

Sabiedrību pārsteigusi vēsts par saderīgā pāra – dziedātājas Ances Krauzes un uzņēmēja Valda Siliņa laulības izjukšanu, turklāt, kā Krauze atzīst izdevumam “Kas Jauns”, arī viņai pašai ziņa par šķiršanos nākusi negaidīti.

Viņa atzīst – lai arī vēlētos pasargāt šo ģimenes lietu no apkārtējās sabiedrības, viņa saprot, ka agri vai vēlu šī informācija nonāktu publiskajā apritē. “Esam laulības šķiršanas procesā,” apstiprina Ance Krauze.
Krauze un Siliņš bija kopā 18 gadus, no tiem 11 pavadīti precēta pāra statusā, viņiem ir trīs meitas.

Reklāma

Dziedātāja Ance Krauze un “Alpha Shipping Company” līdzīpašnieks Valdis Siliņš pirms kāzām kopā bija jau septiņus gadus, un šajā laikā abi bija kļuvuši par vecākiem divām meitām – Elzai un Katei. Dziedātāja bieži bija uzklausījusi līdzcilvēku jautājumus, kad tad beidzot būs kāzas, un atbilde bijusi visai tieša, sakot, ka Valdis viņu precēs, kad gadu spēs nekašķēties…

Pirmos gadus pēc kāzām Krauze lielākoties veltīja meitu audzināšanai un tikai retu reizi kāpa uz skatuves, lai priecētu sava talanta cienītājus, piedaloties dažādos mūzikas projektos. Nu jau meitas ir pieaugušas, un, pateicoties Ances ieguldītajam laikam, katrai ir attīstīts savs talants.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Kā izskatās un jūtas 88 vecais Alēns Delons, kurš atzīts par rīcībnespējīgu?

Jaunās ārlietu ministres pašfoto tautu kaitina, nevis iepriecina. Kāpēc tā?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu