Ekrānuzņēmums
Reklāma

Alēna Delona meita atklājusi, kā jūtas viņas 88 gadus vecais tēvs, un parādījusi viņa fotogrāfiju.

Aktieris aicināja fanus neuztraukties par viņa veselības stāvokli.

Franču kino leģendas Alēna Delona meita Anuška Delona atklājusi tēva fotogrāfiju. Aktieris nomierināja fanus un teica, ka tagad jūtas labi.

Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Savā “Instagram” lapā Anuška publicēja 88 gadus vecā Delona fotogrāfiju, kuru viņa uzņēmusi pirms dažām dienām. Slavenības meita dalījās, ka viņai ar tēvu bijusi iespēja pavadīt laiku kopā brokastu laikā.

“Piektdienas rītā es nofotografēju savu tēti. Sev par piemiņu. Brokastot kopā ar viņu, es izjutu neaprakstāmu pateicību.
Es domāju, ka viņam šeit ir labi. Ar savu mūžīgi stalto stāju, gaišo skatienu un zilajām acīm viņš man dod neticamu spēku. Es parādīju viņam šo fotogrāfiju, un viņš to uzskatīja par brīnišķīgu. Tik brīnišķīgu, ka es pajautāju viņam, vai varu dalīties tajā ar jums, viņa auditoriju, kurai rūp viņš. Tāpēc ar viņa piekrišanu te tā ir,” Annuška rakstīja zem fotogrāfijas.

Turklāt Allens pastāstīja par savu labsajūtu. Aktieris norādīja, ka līdz šim viņš nesūdzas par nekādām veselības problēmām. Viņš aicināja fanus “neuztraukties”.

Alēns Delons ticis atzīts par rīcībnespējīgu. Šādu lēmumu pieņēma Francijas tiesa. Zvaigznei tika nozīmēta pastiprināta aizbildnība, jo bija radušies strīdi ar viņa bērniem. Līdz ar to 88 gadus vecais aktieris nevar patstāvīgi rīkoties ar savu nekustamo īpašumu.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu