Kadri no video un Facebook
Reklāma

“Kā Jūs, nožēlojamie ierēdnīši, varat atļauties paziņot visai tautai, ka visi, kuri nav vakcinējušies, tuvāko mēnešu laikā saslims un daļa nomirs, bet vēl daļa kļūs par invalīdiem?” šonedēļ izskanējušais profesora Ģirta Briģa viedoklis pamatīgi saniknojis mūziķi un pasākumu vadītāju Kasparu Pudniku.

Briģis LTV raidījumā “Rīta Panorāma” 15. septembrī prognozēja, ka kritiskā situācija slimnīcās ar Covid-19 pacientu piepildījumu tiks sasniegta ļoti ātri. Rīgas Stradiņa universitātes Sabiedrības veselības un epidemioloģijas katedras vadītājs arī uzsvēra, ka šobrīd vērojams straujš saslimstības pieaugums un tas pilnībā atbilst iepriekš prognozētajam. Tas nozīmē, ka arī slimnīcās esošo gultasvietu piepildījums notiek ģeometriskajā progresijā un divkāršojas katrās divās nedēļās. “Ja patlaban slimnīcās ārstējas nepilni 300 Covid-19 pacienti, tad pēc divām nedēļām to būs divas reizes vairāk, bet vēl pēc divām nedēļām – vēl divas reizes vairāk. Kritiskā situācija tiks sasniegta ļoti ātri,” teica Briģis.

“Cik ilgi? Pasakiet lūdzu man, cik ilgi vēl Jūs turpināsiet ņirgāties par mani un manā Tēvzemē dzīvojošo tautu? Cik ilgi Jūs mūs pazemosiet? Katru dienu psiholoģiska un emocionāla vardarbība no valdības un ierēdņu puses. Katru dienu draudi, šantāža un pārmetumi. Katru dienu! Jūs tiešām domājat, ka tautas pacietības mērs ir neizsmeļams? Veselības aprūpe nolaista līdz kliņķim un tagad izrādās, ka Latvijas tauta ir pie tā vainīga. Jūs nopietni?” dusmojas Pudniks.

Reklāma

“Vai mēs esam vainīgi pie tā, ka Jūs slēdzāt slimnīcas reģionos un samazinājāt gultas vietu skaitu? Mēs esam vainīgi pie tā, ka puse Latvijas iedzīvotāju emigrēja uz citām zemēm, jo viss, ko viņi vēlējās, ir tik vien kā cilvēka cienīgu dzīvi un jel kaut kādu nākotni saviem bērniem? Mēs esam vainīgi, ka jaunie ārsti brauc strādāt uz ārzemēm? Mēs esam vainīgi, ka medicīnā trūkst personāla? Nē, nelieši!

Pie tā esat vainīgi tikai un vienīgu Jūs! Un man nospļauties par tiem tautas nodevējiem, kuri aiz tā visa stāv – drīz, pavisam drīz nāks atmaksas diena, kad būs jāatbild par visu. Jūs nenoslēpsieties! Jūs neaizmuksiet! Jūs atbildēsiet par visu! Un arī visi tie, kuri šo visu piesedza un atbalstīja. Tautai saraksts ir gatavs!
Protams, ka Jums nav kauna! Protams, ka Jums nav sirdsapziņas!”

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu