Ekrānuzņēmums
Reklāma

Daugavā vairākos posmos sākusies ledus iešana, Kurzemē naktī uz pirmdienu novērots zibens un ducinājis pērkons, bet martā varētu gaidīt arī aukstāku laiku, prognozē meteorologi.

Šobrīd spēkā dzeltenās pakāpes brīdinājumi par augstu ūdenslīmeni. Aizvadītajā diennaktī ūdenslīmenis upēs turpināja paaugstināties, ledus iešanas laikā atsevišķos posmos bija arī krasas svārstības. Vairākās Daugavas, Gaujas un Salacas baseinu upēs ar dažādu intensitāti iet ledus, vairākās upēs turpinās ledus kušana uz vietas.

Reklāma
Kopš 23. februāra Daugavā pie Verhņedvinskas ūdenslīmenis paaugstinājies par 194 cm, posmā Piedrujas – Krāslava par 170…179 cm, pie Daugavpils kopš 24. februāra par 95 cm, pie Vaikuļāniem 65 cm, bet Jersikas – Jēkabpils posmā 30…41 cm.

Daugavas baseina upēs ūdenslīmenis paaugstinājās par 3…29 cm diennaktī. Kopš 22.-23. februāra Mazajā Juglā, Ogrē, Dubnā, Ošā un Aiviekstē ūdenslīmenis paaugstinājies par 50…154 cm, bet Lielajā Juglā un Pededzē par 167 cm.Gaujas un Salacas baseinu upēs ūdenslīmenis lielākoties paaugstinājās par 1…34 cm diennaktī. Nokrišņu ietekmē ūdenslīmenis paaugstinājās arī Kurzemes un Zemgales upēs, pārsvarā ūdenslīmeņa kāpums bija par 1…27 cm, vietām tas svārstījās vai pazeminājās.

27. februārī būs apmācies, centrālajos un austrumu rajonos lietus, Latgalē dienā līs ilgstoši. Naktī daudzviet, dienā atsevišķos rajonos veidosies migla. Pūtīs lēns vējš. Gaisa temperatūra naktī un dienā +1…+6°.

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu