Ekrānuzņēmums no Instagram
Reklāma

Ukrainas pārstāve konkursā Miss Universe 2023, dziedātāja un brīvprātīgā Angelina Usanova pastāstījusi par savas laulības sabrukuma detaļām. Angelinas ģimeni sagrāva viņas draugs. Par to 26 gadus vecā ukrainiete pastāstīja intervijā portālam KP.UA.

Sieviete bija šokēta par vīra un draudzenes nodevību un pat domāja par pašnāvību. Angelina atcerējās, ka viņas pašcieņa tajā laikā bija sagrauta.
Viņa piebilda, ka ģimenes sabrukums notika koronavīrusa epidēmijas laikā. Tad sieviete ieradās Ukrainas galvaspilsētā, un viņas vīrs izmantoja šo brīdi un sāka tikties ar draudzeni. Pēc tam nodevēji apprecējās. “Mani izdzina no mājas,” viņa norādīja.

Reklāma

Usanova piebilda, ka tajā brīdī cilvēku atbalsts palīdzēja glābt viņas stāvokli. Ne mazums pūļu ieguldīja profesionāls psihologs un viņas mātes rūpes.

Tagad viņa iesaka tiem, kuri nonākuši grūtā dzīves situācijā, nenoslēgties sevī, bet meklēt pareizos cilvēkus. Arī mūzikas nodarbības beidzot izvilka sievieti no psiholoģiskās bedres.“Atceros, kā mamma man piezvanīja un teica: “Esmu ļoti priecīga, ka mani pamodināja: “Vai esi domājusi, cik daudziem cilvēkiem tu vari palīdzēt? Vai esi domājusi, cik daudz cilvēku būtu priecīgi tevi satikt šajā dzīvē? ‘ Kaut kādā veidā, kā viņa to teica, šie vārdi izklausījās kā no nākotnes.

Tad es strādāju ar psihologu. Bet, iespējams, vissvarīgākais, kas man palīdzēja, bija mūzika. Es sāku dziedāt par to, kas mani sāpināja. Un tā vietā, lai sāpes turētu sevī, es sāku tās izrakstīt dziesmu tekstos un dziedāt. Mīlestība uz mūziku un glāba mani,” dalījās Usanova, kura pagaidām vēl nedomā par jaunām attiecībām.

Angelina Usanova ir no Kijevas. Drīzumā viņa pārstāvēs Ukrainu starptautiskajā konkursā Miss Universe 2023, kas notiks 18. novembrī Sansalvadorā.

Usanova raksta dziesmas, kas veltītas miera, ekoloģijas un mīlestības tēmām. Pēc studijām āšramos Austrijā un Indijā viņa sāka profesionāli nodarboties ar jogu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Horoskopa zīmes, kas nepiedod krāpšanu un nodevību

Piecas horoskopa zīmes svinēs dzīvi novembra vidū. Kuras tās ir?

Reklāma
loading...

Atstāt atbildi

Lūdzu atstāj komentāru
Lūdzu ievadi savu Vārdu